Кладионица

  1. E ja bih baš opalio 1x na Herkules.

    Pun mi je kurac raznih Roma, AZ-ova, Fiorentini i sličnih koji "moraju jednom da krenu".

  2. fulam- everton gg3+ mada x nije iznenadjenje sa obzirom da fulam vodi hjuz i sad imaju 4 utakmice nereseno i jednu pobedu u 90om min.

  3. Meni je Njukasl baš lepo iznenađenje.

  4. Понављам још једном, трудите се да дајете најсигурнији фикс тог дана, онај "кућу стављам". То наравно не значи зихер, већ текму коју би сте ставили на касветан сингл. Није фора да свако тупне овде меч који му први западне за око из листе.

  5. фикс

    Једнина.

  6. Šalke - Mehengladbah 3+ (1.7)

    S obzirom na to da Mehengladbah prima bar 3 gola u proseku po meču, a i Šalke često igra 3+, mislim da je ovih 1.7 odlična kvota za ovako nešto.

  7. Двајтов пост је идеалан пример за оно о чему сам говорио.

  8. Olimpik Lion - Sent Etjen 1.70 3.23 4.63

    Ово видим после десет година.

    За сутра:

    Квинс Парк Ренџерс - Донкастер 1 (1.6)

  9. Lids-Šefild 1 2.15
    MTK-Kaposvar 1 1.80
    Westerlo-Standard 2 2.20
    Prestatyn-Llanelli 2 1.70
    Hearts-Motherwell 1 2.15
    Genk-Waregem 1 1.50
    Gent-St.Truiden 1 1.50

  10. Ево, чисто да оставим неки пост, да ми тамо онај графикон на профилу буде живљи. Јеботе, оно кад погледам, као да треба да умрем ускоро.
    Што се тиче приједлога за кладионицу, немам их јер још нисам дошао до листе. Можда после негдје, око 14 сати...

  11. Birmingem-Vigan 1H 3.75

  12. Solt Lejk - Kolumbus 1 1.90
    Genk-Waregem I2+ 2.35
    Atlone-Šelburn 2 1.95
    Lilstrom-Molde 1 2.20
    Okser-Nansi 1 2.00
    Gijon-Valencia 2 2.20

  13. И где је тај вукајлијашки тикет? НМФ мојне тако ,знаш ли да имаш многобројне фанове који очекују твоју реализацију вукајлија тикета :))

  14. Jao West Hem,koji kec,ne verujem.Fiks kola bio,definitivno.

  15. Много сте, бре, неозбиљни. Таман кад сам помислио кренуло, оно курац. Нема их Жњи, Гвозден, бвдлга, челзи...

    Кренимо још сад са предлозима за сутрашњи, пошто су већину данашње понуде чинили Британци и Немци који су се завршили.

  16. Болтон - Манчестер Ј. 2 (1.55)

    Шта мислите о Њукаслу?

  17. Njukasl kec čist. Mančester sumnjiv.

  18. Atletiko Madrid dobija u hendikepu!

  19. Došlo 80 posto utakmica koje sam stavio u proslim komentarima.

Rekli o sajtu

Na sajtu vukajlija.com definisan je pluskvamfutur I i II , poseban morfološki oblik glagola, kojim se služe političari kada govore o ulasku Srbije u Evropsku uniju.

Kurir · 20. Februar 2011.