Кладионица

  1. Вукајлијашки тикет за ПОНЕДЕЉАК:

    Брашов - Медиаш 1 (2.2) - НМФ
    Мариехамн - ЈЈК 0-2 (1.85) - тимотије
    Одензе - Лингби 3+ (1.45) - бвдлга
    КуПС - Хака 4+ (2.6) - Џанки

    Квота: 15.34

  2. Брашов први од 5.

  3. NMF, el ćemo sutra isto 4 fiksa, il' da pravimo izuzetak pošto je Liga šampiona ?

  4. Зависи од тога колико аутора да предлоге.

    Ићм да синглирам Брашов и да пустим овај наш на 100 динарца.

  5. Мртви Брашов! На јучерашњих 50е додао сам још 1100 динара.

  6. Шта мислите о овоме:

    5 тикета по 200 кинти, сваки тикет да буде састављен од 2 утакмице на којима ћу играти кмб 1 и 2-3 или 2 и 3+, евентуално неки прелаз... Углавном да ми квота на свакој утакмици буде између око 3 (прелази су и већи, ал' небитно). Значи да ће квота бити око 10. Довољно је да ми уђе један тикет и имам 2000, а уложио сам хиљаду. Шта мислите, има ли материјала за ово међу утакмицама ЛШ што се играју сутра и прекосутра?

  7. Ја сам разматрао све комбинације и и даље ми, поред синглова, најпрофитабилније делује играње по две кошарке с хендикепом. Квота је 3.42. Потребно је да погодиш један од три тикета и добар си око 14% од укупне уплате. Мада, и ово твоје звучи примамљиво.

  8. Tri tiketa sa po tri para, svaki u sistemu 2/3! Kvote izmedju 2.10 i 3.5, jko teško biti u minusu, potreban je talenat. Ko ima dobar procenat pogodjenih biće u plusu.

    Naravno svih 9 parova u glavu!

  9. chelsea 3+, sahtjor X2, spartak 1... Mislim da cu gi turim 500 na ovo

  10. Ja bi stavio:
    Ajaks-Milan x
    Bazel-Bajern 2
    Braga-Sahtjor x
    Rendzers-Bursa x-x
    Valensija-Mancester 2
    a ostala dva imam samo predosecaj:
    Hapoel T.A.-Lion x
    Salke-Benfika 2

  11. И сад као ја треба да напишем све контра од вас двојице?

    Ајде прво по један фикс, па се онда завитлавајте. :)

  12. Ja znam da dinara na Partizan necu stavljati,tako da od mene Real Madrid 2...

  13. Ево од мене за ЛШ:

    Брага - Доњецк 2
    Партизан - Арсенал 2
    Валенсија - Манчестер 0-2
    ПАО - Копенхаген 1
    Хапоел - Лион 2

    Ово ћу можда одиграти и искомбиновати са неким другим паровима за данас или сутра, уз Спартак 1 или од 0-2 против Жилине.

  14. Јунајтед не може да добије Валенсију да га јебеш...

  15. Одиграћу 3 тикета по 100 кинти.

    1. Спартак и Тотенхем кмб 1 и 2-3
    2. Рома и Интер исто кмб 1 и 2-3
    3. Арсенал и Милан Х-2

  16. Раскењали сте се много, а нико не оставља тип за "Вукајлијашки".

  17. Da ne kenjam mnogo, evo za vukajlijaški:

    Ajaks-Milan 3+ (1.9)

  18. Спартак - Жилина НГ (1.62)

  19. Braga - Šahtjor Tim1 1+ :)

  20. Vučinić daje gol.

    Ali mislim da to ne može da se kombinuje sa ostalim parovima pa evo ovako onda...njjjnjjnnj...Okser-Real 2. (1,57)

    Aj spakujte tiket pa da krenem da ga uplatim treba i da se uči. :)

Rekli o sajtu

Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… „Je l’ ti puši ćale?”, „Je l’ mogu u WC?”, „Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici. Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči.

Status Magazin · April 2009.