Кладионица

  1. Stavio PSZ jednu iljadarku, dobio 2500 .
    Laki, alal vera.

  2. Осам жутих, челзи, осам.

    Мени су и последњи тикет, који је преживео Атлетико, сатрли Бугари. Јеб'о им Бог матер! Имали 4 меч лопте, на крају изгубили 17-19. Ставили су тачку на данашњу катастрофу!!!

  3. Ахахахахахаха, не верујем! Сад сам погледао тикет са Пекијевим НФЛ-ом, Њу Орлеанс 24-24. Аааааааааааа!

    Јебига брате, шта да ти кажем, имали су прилику да победе, а они су одлучили да шутирају за три поена и изједначе па у продужетке... Шта да ти кажем брате... Ако ти нешто значи, ја сам пао само на то на свом тикету од 10 парова где је укупна квота скоро 200. Чекао би још три утакмице сад, а сви тимови ми воде...

  4. Опуштено, били су ми први на тикету, а и ништа ми не значе у мору промашених тикета данас. Само, први пут видим икс у НФЛ-у. :)

  5. Па ја се надам да ће нека од осталих утакмица које би чекао да окине, полудећу ако ме тај икс буде коштао 11 чистих сома са 50 кинте уплате. Погодио сам 3 квоте преко 2 и пар њих једва испод 2...

  6. То, то. Ево и ја се надам да неће Ривер да изађе из икса, чекао би их за 14 црвених.

  7. Peki, jeb'o ga ti, nema leba ako tako igraš. Opališ to za 50 kinti, ali staviš i jedan sistem za 200-300 i onda imaš lufta. Kurac da pogodiš sve :)

  8. Нема леба од система с тим квотама. Једино да их распоредиш на неколико тикета. То би могло да буде јако профитабилно, пошто кажеш да ти је проценат погођених парова прилично висок.

  9. Pa nema ako roka 1.15, ali ove oko 2 mogu, što da ne.

    Imao bi otprilike iste pare da je uplatio 200 na sistem kao što ima sa 50 bez sistema.

  10. ne prebrojah lepo, ulazim preko telefona, hvatam vajrles u spavacoj sobi i wcu xD

  11. Нема шансе. Рецимо да игра 10/12, 66 комбинација. Мноооооого је то.

  12. Pa nisam mislio da ima dve lufta, to već jeste mnogo kombinacija, nego 11 od 12 ili koliko već.

    Ali recimo, odigra 6 ili 7 tih što su kvote oko 2 i više (ne mora ove male da ga ne jebu džabe). Odigra tipa 6 od 8 za 1000, imao bi 20 sigurno. Ako pogodi minimum, dobija 4-5 hiljada.

    Tako nešto, jebem li ga. Nego, htedoh da kažem, ako već ima dobar procenat pogođenih parova, šteta da se tu jebe sa 50 dinara i da ga svaki vikend obara po jedan par.

  13. Пеки, обнови комбинаторику за следећи викенд, квоте имаш, дигитрон у шаке и ето пара. ;)

  14. IFK-JJK od 0-2
    Derbi zacelja, IFK nema napadaca svi su povredjeni
    ako bude golova mec ce da resi neki bekovski sut sa 45 metara ili autogol. Tacan rezultat 1-0.

  15. Мој брат чекао само Ривер ноћас до 3, квота 20 и кусур, полудео...

  16. Ja sam popizdeo juce,sve otislo u penis,i stavim Lokomotivu M. 1-1,Juve 1-1.Atletiko 1-1 i dobijem 2900...taman sto sam usao....Od mene danas,Odense-Lyngby 3+....Lyngby dok je bio u drugoj ligi grmeo u golove,od kad je u prvoj jajare,ali valjda jednom moraju... :)

  17. Evo od mene:

    Kups-Haka 4+

  18. Ево и ја се надам да неће Ривер да изађе из икса, чекао би их за 14 црвених.

    Јеботе, да ми је прош'о Атлетико М. и на другом Бугари, мислим да бих завршио у Хитној. Из икса за 14 и још 4 чист кец. Хвала Бугарској одбојкашкој репрезенатцији и Атлетико Мадриду што су ме поштедели нервног слома.

  19. Џанки, дај барем неко образложење кад предлажеш тако рискантан фикс.

  20. Kups ima možda najbolje napadače u Finskoj ligi, i uvek odigra 4+, 5+, a ako se dobro sećam, juri 2.mesto(ili prvo)za kvalifikacije za ligu šampiona.
    Izjebali su se u par utakmica kad su trebali da uzmu sva 3 boda, ali sad im je dobra šansa, protiv nemoćne Hake, kojoj su 2 najvažnija defanzivca povređena.
    Imaju odličan skor kod kuće, veliki respekt od ostalih klubova, i jedan od dva najača tima.
    I zato 3+ je sigurica (mislim da je negde oko 1.8), 4+ bi trebalo da dođe, ako ne i 5+..
    Par puta sam ga uhvatio 4+...

    I onaj Inter Turku ima odličan tim, nego nemaju dobrog trenera....

    @Peki, el bi mog'o i sledeći put da prognoziraš NFL ?

Rekli o sajtu

U busu se devojka svadja preko fona da se ne kaze Vukajlija nego Vujaklija za recnik... ocaj na njenom licu kad je shvatila da ne moze objasniti

Mokoš · 11. Maj 2011.