Кладионица

  1. Najgori tiket do sada, ladno ništa nismo pogodili sem Reala.

  2. Браво Џанки за Брагу.

    Брага - Доњецк 2
    Партизан - Арсенал 2
    Валенсија - Манчестер 0-2
    ПАО - Копенхаген 1
    Хапоел - Лион 2

    Мој тикет је још увек у игри....

  3. Сећам се кад сам једном одиграо неки луди тикет и убодем 4-5 парова и чекам Лидс који води на полувремену 4:0. Одем ти до града, искулирам се мало, навратим у клаџу и дам овој да подигнем паре кад оно, каже завршило се нерешено. Још набацила неки смешак, ја конт'о зајебава се и чекам тако и онако мало већ збуњено питам после пар секунди "па 'оћеш исплатити?", а она ми врати и објасни да је стварно било 4:4. Требало ми је још неколико тренутака да се саберем... онда сам изашао напоље, опет се у неверици вратио назад, погледао у њу, па у телетекст и тек онда изашао напоље... много велика кинта била на тикету.

  4. Sutra Inter 1 od mene....Ja prosao Arsenal 2,Roma 1,Celzi 1....a na drugom pao Celzi 3+ za 5600...znaci INTER 1!

  5. izasao mi je tiket spartak 1 chelsea 1 bazel 3+ ajaks 1x, real 2 braga x2

  6. Да, ево сад читам неке коментаре са меча, то је било ово: like Peterborough 4 - 4 Cardiff last year, from 0-4 ht

  7. Кан - Жужонг :) 1
    Спартак - Жилина 1
    Оксер - Мадрид 2

    лагано :) , нема химне вечерас , уф ..... :)

  8. Najgori tiket do sada, ladno ništa nismo pogodili sem Reala.

    Погодио сам и ја НГ Спартак. 2/5 :)

  9. Da da, to sam zaboravio.

  10. Да је Милан дао гол у другом, био бих добар 3000 хиљаде.

    Друга два у животу, чекам Тотенхем и Интер кмб 1 и 2-3 за по величанствених 900 динара...

  11. Usrao sam se s prognozu, sve vu mrsno.

  12. Loin 2
    Mančester GG3+
    Totenhem 1H
    ---------

    Lion W2, dobar tip!

  13. Ajd' neko neka uzme onako lepo da stavi,dajte po jedan fiks,pa da napravimo tiket...ja nemam net,inace bi uradio sam...Moj je Inter 1,jos sinoc receno..

  14. Опичио сам да Мата даје гол, а он можда неће ни играти... мислим, хоће, али ће ући на 5 минута чисто да ме сруши.

    Уопште, мени је Валенсија омиљни инострани клуб тако да се надам да ће изгазити Манчестер али то и није баш реално.

    Најсигурнији је икс или од 0-2, што сам ја и одигао на другом тикету. Кец је претеривање али играјте шта хоћете...

  15. Дај неки фикс Самхаине.

  16. ПАО - Копенхаген 1

Rekli o sajtu

Bez ikakve pompe, Vukajlija se pojavila tokom ove godine i zabilježila skoro deset hiljada rječi u rječniku žargona koje su definisali sami posjetioci. Uzimajući za ime učestalu grešku u govoru kad ljudi zapravo žele da kažu Vujaklija, stvorena je zajednica stvaraoca slenga srpskog jezika i mjesto na kojem posjetioci treniraju svoju kreativnost. Ovaj kreativni ventil vas samo tako usisa i očas posla možete da izgubite sate vremena čitajući duhovite opaske kojim su definisani brojni izrazi iz popularne kulture i govora. Pozicionirajući se između ozbiljnih sajtova kao što su "Metak" i "Vokabular" na jednoj, i zabavnih "Srbovanje", "Kobaja Grande" na drugoj strani, Vukajlija je dokazala da famozni "user-created content" (sadržaj kreiran od strane korisnika) može sasvim lijepo da zaživi i na ovim prostorima. Ovogodišnja nagrada za najbolji sajt prema izboru Biznisbloga odlazi ovom istinskom Web 2.0 projektu kojem u definicijama nije izmakla ni domaća blogosfera!

Biznisblog · 26. Decembar 2007.