Кладионица

  1. pa kaze: barcelona grbavci 2, lyon 2, inter 3+, valencija GG3+, panatanaikos GG, totenhem GG. Kvota oko 50

  2. totenhem 1&3+
    rendzers 1
    lion 2
    dortmund 1
    man city gg
    psz 1
    kvota: 57

  3. Ја опет саставио с'ногу нешто , надам се да ће резултат бити исти као јуче :)

    Валенсија - Манчестер 2
    Хапоел - Лион 2
    Рубин - Барселона 2

  4. Челси осваја Лигу Шампиона.

    Svi se nadamo. :)

  5. Џанки , тако си реко и за Херкулес , и за још неке .......

  6. Koliko si para stavio na Čelzi? :)

    Ja ne stavih nijedan fiks danas jer sam siguran samo za Totenhem, a njega je NMF turio.

  7. Људи, ел изашла она Тото срећка ?

  8. Odigrao ja dve kolone iz zajebancije-40 dinkića. Ko ono pogodi svaka mu čast, sve neki nesigurni timovi i derbiji kola... Liverpul, Juventus, Milan, Fiorentina, Sevilja.. jebeš ti to.

  9. Како се то игра уопште ?

  10. Ne, pričam o Jaseru Arafatu. Pa za toto, to si i pitao. :)

    Imaš 11 utakmica i možeš da igraš 1 0 2. Nula je iks. I treba da pogodiš sve utakmice da bi dobio 70% dobitnog fonda i 10 za 30% ili tako nešto.

  11. А то само прогнозираш 1,2,Х и то је то ?

  12. Da. Mada mi je onaj lik pominjao nešto i za golove ali nemam pojma kako to ide.

  13. Пис оф кејк Двајте.Колко кошта комбинација ?

  14. 10 dinara. Kurac lako, čekaj da vidiš sve parove.

  15. Видео сам. Ае да испрогнозирамо ?

  16. И Лион и Манчестер ми дошли ,само мртва Барса сјебала......
    И Џанки , шта ти оно рече за Манчестер? :D

  17. odigrao sam 15 od 16 parova LŠ i pao na jedan samo i to poslednji, pa da li je moguće to?
    jebi ga moram negde da se žalim

  18. Kurac golem danas na kladzi...Samo Totem i Inter,PAO me unistio...Za sutra PAOK-DInamo Zagreb 1!

  19. Лаки, трећа срећа ће бити следећег пута.

  20. laki sta se lozis na dzankija vidis da je lik tezak spamer :(

Rekli o sajtu

Vukajlija, lijek koji je potisnuo iz upotrebe Edronax, Zoloft, Prozac, Aktivin H i ostale antidepresive. Nuspojave su: grčevi u trbušnim mišićima, suzenje očiju, ludački osmjeh i lako se navući na njega.

Psiholog · 20. Februar 2011.