Кладионица

  1. aha, taj rad znači
    pa onda braga partizan...

  2. I ti javio, i ti, molim vas! Evo ga primer tog tiketa gde je svako dao po jedan tip, skupi se četiri - pet komada od svakog člana i napravi tiket.

    Тикет вукајлијаша за УТОРАК:

    ФК Копенхаген - Рубин 2 (2.7) - бвдлга
    Вердер - Тотенхем 2-4 (1.55) - Тулумбаћ
    Бурса - Валенсија 2 (2.45) - Лаки
    Свонси - Ковентри 1 (1.9) - НМФ
    Твенте - Интер 2 (1.9) - "Жњи"

    Квота: 37.01

    EDIT: To Buri! Hvala. :)

  3. Ево , мој скромни фиксић нека буде Спартак Москва - Чезли 2 квота (по моцарту) 2.05

  4. Тикет Вукајлијаша за УТОРАК 19. 10. 2010.

    Арсенал - Шахтјор 1 (1.65) Жњи
    Брага - Партизан 1 (1.85) бури
    Спартак Москва - Челзи 2 (2.05) Лаки
    Бајерн - Клуж - ГГ (2.00) јавио

    Квота : 12.21

  5. ja ću ovo da uplatim..za 500 djunti...

  6. jel ovo gg znači da oba daju go? ja se kladim u nekim drugim kladžama pa nijesam uputit...
    nemojte igrati čelzi, mislim da je drogba povrijeđen a bez njega gola ne mogu dati... osim toga oni bi mogli pustiti rusima malo jer će sigurno biti prvi u grupi...

  7. kvota da će neko da pukne tiket 1.10

  8. jel ovo gg znači da oba daju go?

    Da, da.

  9. http://vukajlija.com/bwin/147602 Ja ću da probam Real iz keca u dvojku, pa šta bude. A na drugom iz dvojke u keca. Ko zna, možda nešto i dođe.

  10. hvala lepo... molim lepo...

  11. Не могу сад тражити тикете али цепао сам чини ми се на Интер, Валенсију и Рому из икса...

  12. http://vukajlija.com/bwin/147602 Ja ću da probam Real iz keca u dvojku, pa šta bude.

    Ha ha ha, ovo je sjajno zapažanje! Odlično za eksperimentisanje. Možda i ja singliram na sto dinara čisto ono. :)

  13. E da, Inter-Totenhem dolazi X. Pazite šta sam vam rekao. :)

  14. E da, Inter-Totenhem dolazi X. Pazite šta sam vam rekao. :)

    Čuvaj to kao predlog za sutrašnji tiket, okej? :)

  15. dvajt nije ti to loše..2-1...odlično..a ovo što neko reko da će pukne tiket verovatno ja će zajebem..više mi kje čelzi za gg..baš zbog ovog što reko buri...totenhem i meni x...

  16. Dogovoreno Žnji.

  17. kvota da će neko da pukne tiket 1.10

    Ја би пре реко 1.02 ал ајде... :))

  18. Laki je dao Čelzi, moramo da ispoštujemo čoveka. :) A ti si javio okačio dve tekme, jebiga, pa sam izabrao tu koja je bila slobodna pošto Laki zauze Čelzi. Sad, kud puklo da puklo, nema ljutnje ako padnemo.
    Osim ako Laki ne reši da uloži drugu tekmu mesto Čelzija pa da se iskombinuje nešto drugo.

    Uzgred, mislim da će Čelzi ipak da dobije, surovi su oni, ne poklanjaju nikom ništa.

  19. Ја би пре реко 1.02 ал ајде... :))

    Jea, jea! Daće Bog finansijski preporod!

Rekli o sajtu

Vukajlija, lijek koji je potisnuo iz upotrebe Edronax, Zoloft, Prozac, Aktivin H i ostale antidepresive. Nuspojave su: grčevi u trbušnim mišićima, suzenje očiju, ludački osmjeh i lako se navući na njega.

Psiholog · 20. Februar 2011.