Кладионица

  1. a ja partizana za 50 ojrića čekam, valjda će dobiti...

  2. nisam imao a hteo sam ovaj celze da singliram..i hambureger...bolton sam odigrao navijački...mada i hamburger i bolton došli na kraju...mislio sam da će i atletiko jebeni...da me obraduje...evo i brest završi 0-0...jebo im mater..računao sam da će hetafe da im utera jedan...

  3. Ја сам синглирао 1х Вилу, али сам замастио наравно на ону циганку Петковичку која има 4 меч лопте и изгуби... После издивљао 0-2 Мидлзбро и сад вађење...

  4. a pazi padam na najmanju kvotu....

  5. jebi ga, i ja sam mančestera na uplaćenih 50 maša otreso ali avaj biće nešto izgleda večeras...
    jbt, sve sami kockari, samo se vadimo niko da ubaci iz prve

  6. ma ja sastavio dva listića..na jednom golovi...tu me oborio bajern 4+..dal da idem da puknem neke pare na barsu..da će ostane dvojka?...:))

  7. ma jok javio nema šanse... ovi će navaliti i biće bar x
    do koliko vam rade te kladionice
    jbt kod nas se zadnje zatvaraju u 9

  8. do 12,1..kako koja..ako ima ludaka na ruletu i do 2, 3...

  9. u jbt...
    jesam rekao za barsu, jednostavno valensija nije a koja će njih zaustaviti...

  10. da, da..a roma iz keca...e jebo me ceo madrid i 3 +

  11. vidio sam jebi ga... tek se čoek razočara kad skonta da je i sve do kraja prošao...

  12. Индепендиенте 111111111, ајде још један!!!!!111111

  13. nisi valjda uplatio??? pomislio sam da nijesi kad sam vidi 2:0

  14. Ja uzeo 1800, stavio Psz 2 (2.7), Tvente iz iksa ( 4.7) Real 2, Deri Siti, i Az Alkmar 2 --1.85

    na 50 din

  15. Ja da se pohvalim, da je i mene ukenjalo, napokon.
    Barsa iz 2 u 1, Dinamo 2 u 2, kvota 60 :D,100 dinara, ja zadovoljan

  16. ja 70 maša, jebi ga citi, hemofarm, zagrreb, palermo, zvezda, i juve naravinski uplata 7 maša

  17. Da probamo da bacimo zajednički tiket za sutrašnju Ligu Šampiona?
    Moj tip - Arsenal - Šahtjor 1 (1.65)

  18. braga partizan 1 1,8 odlična kvota...
    roma bazel 1 1,6 isto odlična kvota...
    real milan oba daju go 1,75..

  19. Super Buri, al' odaberi jednu od te tri u koju si najsigurniji da sastavimo u duhu davno minulih Vukajlijaških tiketa, a? :)

  20. bajern-kluž GG
    spartak-čelzi GG

Rekli o sajtu

Da. Definitivno ima dobrih fora, svaka čast onima koji ih smisliše. Respect Vukajlija.

MyCity Forum · 4. Februar 2009.