Кладионица

  1. Ne bih da sad hejtujem listic, ali ja mislim Inter ne moze da dodje X.
    Benitez je dugo trenirao Liverpul, i zna foru engleskog fudbala, razume se .
    O kvalitetu timova da i ne pricam.

  2. Koji pavijan je bio predlozio X?
    :D

  3. ja se branio inter 1-1...a ovo drugo sve što smo rekli..sem mančestera..ne igram te male kvote...

  4. lion 1-0..što tako Žnji?

  5. Pukla me emocija. Nisam se nadao baš ovakvom krahu s Interom. :)

  6. ni ja...ali sam odigrao iz kec u kec...a ima totenhem i igrača manje već...

  7. Boli te kurac. :)
    Ustvari, nadao sam se da ću da pratim tiket bar do tamo šezdesetog, sedamdesetog minuta, jok prvih pet i zdravo. :)
    No, daj da vidimo da l' će bar ove dve da izađu, da ne bude totalni haos.

  8. ovi bar iz iksa...da gledam nešto...:))

  9. Mada, ima još nade! 3-0 nije mnogo. Može da se desi da Inter dobije jedan crveni, da Totenhem iz penala jedan, pa posle ubode jedan, mrljavi se do kraja, onda zavuku jedan u poslednjem, pa kao iznenađenje kola 3-3. Trans, haos, šampanjac i to.

  10. može...neki moj ortak tako bacio listić..gubili ovi 3-0 a on igrao dvojku...sutradan ga tražio u kanti...došlo 3-4..al neka druga liga...:)

  11. u jebote..ubiše...

  12. E Dvajt sine, da si bar procitao moj komentar malo ranije...

  13. Doš'o X na poluvremenu u Grčkoj. :D

  14. za sad je dobro...samo još dvojka na rubin...

  15. U bokte.. Ovako nešto nikako nisam očekivao. Mada da nisu primili gol onako rano i da nije bilo penala i crvenog, ko zna šta bi bilo. Ovako ja ispadam govnar, majke im ga sponabijem nesposobne. :)

    Džanki brate, svaka čast. Pitam se kako sam uopšte mogao da sumnjam u tvoje vazda precizne prognoze.

  16. Zajebavam se bre Dvajte.

  17. Ha! Dade Totenhem! Ima nade. :Đ
    No, zavuče Lion još jedan, Benfika dobi crveni, to je otprilike to što se te tekme tiče.

Rekli o sajtu

Did you mean Vukajlija?

Google · 17. April 2015.