Кладионица

  1. sve je to lepo...ali rubin mrtav...:)

  2. e do kurca..obori rubin za 7 hiljada..

  3. Jel reko ja Panatenaikos X pp

  4. Evo da se pohvalim, dobih i ja pare, nešto sitno, 65 kermi...

    Inter - Totenhem 1
    Tvente - Verder X
    Šalke - Apoel 1
    Pao - Rubin X
    Rendžers - Valensija X

    Ovo sam odigrao ovako jer sam jutros toliko bio smoren kišom da sam rekao u kladionici: OVO ĆE BITI TAKO SMORENO KOLO, BIĆE IKSEVA PUN KUR*C!
    I uzeo sam one timove koji su mirisali na X....

    Častim piće.

  5. jest bojane...al ja pojačavao x-2...jebem li ga...

    skočimiš svaka čast...kotile se, množile se...:))

  6. Видим , химна се и даље свира.... :)

  7. Јел има тикет за данас?

  8. Ако га има , ја стављам Салзбург -Јувентус Х-2 ...из икса бато! :)

  9. Ставићу и ја Наполи-Ливерпул 1.

  10. Evo mog tiketa za danas zbog kojeg plačem...

    Debrecen - PSV 2 (pogođeno)
    Zenit - Hajduk 1 (pogođeno)
    Karpati - Sevilja 2 (pogođeno)
    Atletiko - Rozenborg 1 (trenutno 3:0 za Madriđane)
    Palermo - CSKA 2 (trenutno 0:3)
    Dinamo Zagreb - Briž 1 (trenutno raspali crnac maši penal za mojih 120 maraka)

    Ima još 7 minuta do kraja, ovi iz Briža leže po terenu, Dinamovci nit' smrde nit' mirišu....

  11. Naravno, tukao me Dinamo... :D

  12. Златно правило:никада се не клади на Звезду,Партизан,Хајдук и Динамо.

  13. Danas mi prošla oba što sam odigrao. Uvek volim da igram na ligu evrope, retko kad me zajebe neko, a i interesantne su tekme.

  14. Добро ми је прошао овај дана ба кладиони.Главни тикет иде ,јоп сутра Динамо Загреб да дође и у понедељак Порто......

  15. mene sjeba Bordo..igrao sam 3+..a došli mi valensijan u dvojci, dvojka poluvreme na valensiju, ne znam zašto, nešto me teralo, i 3+ branio se ono došla oba, briž 3+ i real 2+ prvo...a budjavi bordo ne može gol kući da da...

  16. Da se pohvalim: u petak mi proš'o singl na Hamburg - Bajern, X, uplata 25€, kvota 3,30, dobitak 82,5€.
    Op, op, op!

  17. Ја још Порто чекам сутра 1 и узимам новац.....

    А за Бордо - Брест ......ја у кладиони играм тикете , зове неко радхника и каже му да стави 20 000 на Брест...Мајку им јебем па како?

  18. Jeste videli psv sto je dobio 10:0?!

Rekli o sajtu

Kad je pre nekoliko dana osvanuo naslov u dnevnim novinama „Željko Mitrović: Trovali su me“, na samoproklamovanom rečniku slenga vukajlija.com odgovorili su mu bez mnogo pijeteta: „Pa dobro, i ti si nas, i još to radiš“.

Ekonom:east Magazin · 03. Februar 2011.