Кладионица

  1. Izbaci rendzers molim te nemoj da te nosim na dusi ili jos gore nadohnadjujem gubitak :)

  2. Тимотије, ако ово не изађе, ја и'м да рипнем у Мораву, тако да можеш само да ме носиш на души.

  3. I sta ce da odigras NMF ?

  4. Размишљам још увек.

  5. Čekam samo Espanjol na td2+ za 8500 din,jebaću im kevu ako ne dođe.

    Е, ово је трагикомично. Први минут 1:0 и тако остане.

  6. Ја сутра играм Ајакс ГГ,Ливерпул икс,Лацио икс и Реал гг3+ са сомуна,па куд пукло да пукло... =)

  7. Fiorentina - Kijevo 1-1 3+
    Arsenal - Njukastl X
    Lacio - Roma 1-1
    Liverpul - Čelzi GG 3+

    ovo je kao neki nemogući tiket :)

  8. Evo uzmite pare:

    Napoli 1H/1-1
    Milan 2
    Študgart gg3+
    Juventus 1
    ------------------
    (3/4) 4000+ (1/1) 1000

    Bog da vas vidi!

  9. Nema da omane! Evo vam još para:

    Kardif GG
    Dortmund Tim 2 2+
    Lil 1H/1-1 (Pun mi kurac Bresta, proće k'o Majnc)
    Fejnord GG

    --------------------------
    Opet isto!

  10. Bice lako,samo da Majami prodje.Sad gledam,sekli 16,5 u hendikepu,prva cetvrtina uzas jebeni,evo u drugo ih lome,sad je 9 i napad.. :) Pa da izgrmimo u golove ako dodje,a u picku materinu!

  11. Опусти се, згазиће их Мајами. Колики је хендикеп?

  12. 16,5...ma kurac,ne iskoriste napad,prime tricu i jos jedan kos,sad je 4. -.- Mora u trecoj da ih isprase fino. :)

  13. Биће 20+, веруј на реч.

    Него ајде ми ти направи селекцију:

    Metalurh D. - Illichivets ki 1 1,55
    Kolubara - Dinamo Vr. ki 1 1,40
    St. Mirren - Rangers ki 2 1,35
    Ajax - ADO Den Haag ki 1 1,15
    Fiorentina - Chievo ki 1 1,70
    BSK - Partizan ki 2 1,30

  14. Pa sta znam...Pazi Partizan siguran,ovaj Metalurg,jebem liga,ta liga je ko nasa u picku materinu,Ilicevic treba da im mune posle da umres dok daju 2.Rendzers bi realno trebao da dodje,da ostane na 3 od Seltika,Ajax mi je mala kvota,ali bi igrao,Kolubaru nikako,nasa druga liga,ides u kurac,Firenca-nikad se ne zna...Ja bi iskreno pre stavio Malme ili helsinborg,zadnje kolo 1,35,igraju kod kuce,isti broj bodova.. :) Naravno ako trazis male kvote..

  15. Металург играм, ставио сам их и на Вукајлијашком. Додаћу онда и Ренџерс, Партизан и Ајакс. Фиорентину ко јебе. Боли ме курац, знам да ће да дођу ако их не одиграм. Јебени Марфи.

    Хвала.

  16. Хахахаха! Сад видим што кажеш за Иличивец. И мени у глави прво 0-1, онда изједначују до полувремена и тамо негде у 65-ом га звекну за коначних 2-1. :)

  17. Биће 20+, веруј на реч.

    ;)

  18. Ma bezi bre,ne igram Ukraince.. :D Evo ovi odose na 14...kad bi se popeli na 20 do cetvrte,milina..

    EDIT:Idemooo,21... :D Sad videh da je hendikpe 17,5,a sve se oko toga vrte,jebacu im milosnu mamu... :D

  19. Јеботе, направише 8-0 за мање од два минута!

Rekli o sajtu

Da. Definitivno ima dobrih fora, svaka čast onima koji ih smisliše. Respect Vukajlija.

MyCity Forum · 4. Februar 2009.