Кладионица

  1. Jebem im mater bas.Znaci ne verujem.Vode 20,i prime 2 trojke jebene....koje sranje...

  2. Bari : Milan 2-2
    Udinese : Cagliari X-1
    Hannover : Dortmund 2-2
    Liverpool : Chelsea X-2
    Utrecht : PSV 2-2

    500 din

  3. Odigrao sam sistem

    Baza

    Bari-Milan 2 1.90
    Trabzon-Galatasaraj 1 2.25
    Wil-Lugano 2 1.75
    Alanija-Lokomotiva Moskva 2 2.2
    __________________________

    Sistem

    Real-Atletiko Madrid X-1 4.20
    PSG-Marsej X-1 5.60
    Kluz-Dinamo Bukurest X-1 5.50
    Lil-Brest X-1
    Vitese-AZ X-2 4.75
    Utreht-PSV X-2 4.70
    Fejnord-Roda X-1 5.35
    BSK-Partizan X-2 4.00

    2/8

    Ulog 180
    Minimalni dobitak 1777
    Maksimalni dobitak 72657

  4. Ala džanki, sinko, šta je to sve mu jebem. :)

  5. Sta ne valja, Frenki ?

  6. Valja sve tipserski. Samo ti je prejaka baza. Treba da ti prodje šest iz sistema, a da padneš jednu u fiksu. Poješćeš se!

  7. Pa da jaka baza, zato sto ima mnogo kombinacija.
    Mora cela baza da dodje, i samo dve iz sistema, ukupno sest.
    Pa bre Frenki, sto jaca baza, vece pare !

  8. Jesu veće pare, ali je teško proći tu bazu. Mada nikad se ne zna. Ja kad igram taj šablon igram obrnuto, što sigurnija baza i što teži sistem.

    Mada ovde ako prodješ bazu trebao bi uzeti lepu kintu.

  9. Ja uvek igram jaku bazu, zadnji put kad sam uzeo pare na sistem kvote u bazi su bile 2.40 2.55. i 2.20.

  10. Ma znam, kladim se već 12 godina. 6 efektivno. Imaš gore neke moje tikete, pogledaj šablon, tipovi su manje bitni! Jedna jaka, dve standard i jedna mala kvota. To ubija. Samo što se mora odigrati masa tiketa, na kraju + kako god okreneš.

  11. A ti igras, sigurnu bazu i jak sistem a ?

  12. Ma jok. Bez baze. Pogledaj na 67 strani! Onda povežem dva ili tri takva u glavu. Podje bar jednom u dva meseca, dovoljno. Uglavnom mašim jednu na tiketu. Broj promašenih tiketa i celih pogodjenih je skoro isti, ima malo više ovih promašenih. To na kraju daje +!

    Ne bi' palamudio nego vidim da voliš kladionicu, pa reko 'ajde dse ispričamo malo.

  13. Aha, pa kolko onda ulazes ako igras bez baze ?

  14. Frenki imaš PVT. Ili si video pa me ignorišeš :)

  15. Igram jako puno tiketa. 20-30 po kolu. Na neke dvesto, dindži na neke 4000. Uglavnom su 400 ili 800. Kada sam krenuo, gornja granica je bila 800.

    Nije me sramota uplatiti na takav sistem 200 dinara, da mi minimalan dobitak bude 160, a maksimalan 850. Zato dobijam.

  16. Sta te zabole, i ja igram puno tiketa, ulozi su od 50 pa do 3000.

  17. Volim da cepam one timove sto uvek igraju iz iksa.

  18. Vidim! :) Evo sad mi ovi englezi palamude da tučem na city koji sam ja otpisao iz svih kombinaci. Da je kvota previsoka, loše postavljena zbog atmosfere u timu. A da nije uzeto u obzir da ovima ne igra par bitnih igrača.

    Takodje i za Dortmmund, da su oni nameračili titulu ove sezone jer imaju najbolji tim u ligi, koji će biti teško sačuvati dogodine.

    Pa ajde jedan ovakav za mali ulog

    Siti 2-2
    Dortmund 2-2
    Juve 1
    Real Tim 1 2+
    ----------------
    3/4

  19. Mislis da ce Siti da dobije ?

  20. Ne mislim, ne misle ni kladionice. Već dva dana kvota na njih raste ko kvasac, na svim kladionicama. Taj lik koji se kladi samo na osnovu, varijacija u kvotama, procenata i verovatnoće kaže da se isplati igrati na trenutnu kvotu. Uopšte ne gleda utakmice, nikad. Dobar je inače, bode ko blesav. Ja ga često poslušam, i sad ću.

    Nisam skontao Strajo, stiže.

Rekli o sajtu

Vukajlija, lijek koji je potisnuo iz upotrebe Edronax, Zoloft, Prozac, Aktivin H i ostale antidepresive. Nuspojave su: grčevi u trbušnim mišićima, suzenje očiju, ludački osmjeh i lako se navući na njega.

Psiholog · 20. Februar 2011.