Кладионица

  1. Donekle mi i nije zao sto nisam imao para da igram tikete za ovaj vikend.Pojeo bi se ziv verovatno :D

  2. Sto bre, dobri rezultati dosli

  3. Sve realno došlo danas,na tiketu čekam Palermo na td1 2+

  4. Došlo sve, odvali ih. Da je glupi Verder upišao bar jedan za GG3+, svadba. Dobro je i ovako...

  5. Sto bre, dobri rezultati dosli

    Kur moj dobri... :) Mada realno i ja sam se 'vatao za idiotske utakmice...Trabzon mi je bio fiks fikseva,ali nisam smeo da ga singliram... :/ I sad ne smem Porto..A izvadio bi me na 100e... :)

  6. Nemoj se vadis, sacekaj sledece kolo:)
    Sta znam braticu, meni s ecini da su dobri premda se uvek nadje neka losa za tiket, i to stoji.

  7. Necu,probao sam na ruletu,ali mrka kapa,bolje u minusu 7,nego 17.. :)

  8. Dođe Liverpul kec. :) Neizmerno mi je drago, naročito zbog toga što ih je jedno 75% Evrope potcenilo.

  9. Jel ti reko da je Porto kec ko kuća...hahahahaaa

  10. KARAJ MARSEJA, Frenki el sam kaz'o ?

    PSZ PSZ PSZ PSZ

  11. Burazeri ako real i porto zavrse ovako bice super. Klasicno kolo za igrace bilo, kad sam i ja pogodio tiket posle sto godina.

    Dzanki imao si lepe francuze ovog kola, Lil si pominjao negde danas i psz.

  12. fiorentina - kjevo 1
    bryan/bryan - nestor/zimonjić 1
    napoli - parma 1
    W.B.A. - siti 2
    leverkuzen - k'lautern 1
    hetafe - barsa 2

    hazarderski na 2 maše 40 mašica...dosta...

  13. KARAJ MARSEJAAAAAAAAAAA

  14. Aaaaaaaaaaaaa! Jebem ti Porto! :DDD Nemam muda,tako je to.Puknem 7000 na debile,i ne smem da singliram siguricu,ko me jebe.. :)

  15. Jel vam reko da je Porto kec ko kuća,ja uzo' 4000 din.

  16. Рекох вам ја за ПСЖ, ал зато ме обори Брага, нану ли им јебем...

  17. E da, rekoh vam da ću da omašim PSŽ, igrao sam 2. :)

  18. sam vam rekao da se ne kladite?

Rekli o sajtu

Slavna Vukajlija. Ima glupih stvari, ima bezveznih, ali ima i jako puno brilijantnih. Neću previše dužiti, samo odite tam pa vidite sami. Samo jedno upozorenje - ima ponešto napisano i na ćirilici (iako smatram da svako, ko kolko-tolko drži do opće kulture zna ćirilicu).

Skodin blog · 04. Septembar 2010.