Кладионица

  1. A sta mislis da metnem Reala iz iksa, bice tvrdo ko orah, i sad cu pogleam listu pa ti javim.

  2. Pobedili su i fenera i bešiktaša, možda bi im bilo puno. Nevolem te turke mutni su ko Dunav!

  3. Onaj moj statističar kaže da će marsej to dobiti. :)

  4. Гле га овај Ливерпул, сад нашао да игра добро.

  5. Nama MUFC-ima odgovara :)

  6. Javiću vam ja šta sam odigrao na PSŽ pa vi odigrajte suprotno, pošto je to ekipa koju nikada ali nikada nisam pogodio!

  7. večeras
    Palermo - Genoa X-X

  8. odigram njukastl X - 2, a ista kvota bila i na 2 - 2, 16,00, ajde reko da ne pretjerujem i izduva ga,
    i liverpul 1-1, kvota 6, a ovi kako su krenuli, moglo bi da dođe, tako da sad jebem grebem što nisam njukastl 2-2 igrao

  9. alo jebo te, ista kvota, i ja odigram pogrešnu, jebem li je ,a liverpul ima da nataba ovu stoku penzionersku, ionako će čelzi da uzme LŠ i PL pa mogu da izgube jednu utakmicu od redsa :)

  10. Ali najace je sto Kerol daje gol u 46 haahahha

  11. ma jok, ipak je bio 45.

  12. samo da dodam da ulazi životinja Tito na teren Enfilda. sad će biti guravo.

  13. Obori me ludineze danas jebem im kevicuna jedan prelep tiket. Sledece kolo kucu stavljam na Utrecht.

    Dal' porto moze da savlada benfiku? cini mi se da je cist kec.

  14. Meni je kec,ali sam ja u maleru velikom pa mi ne veruj... :D Bravo za Liverpul,daj bre ova kladionica stavila kvota 2 na Celzi na Enfildu,mislim koji kurac!? Sta su ovi boranija? Pa kvota na Milan protiv Barija bila 1.90,a pogledaj odnos snaga...nemojte da se sprdamo,koliko god los Liverpul bio,opet je to Liverpul.. :) Ali dzaba kad ne mogu nista drugo da odigram.Sad sam odigrao jedan "Zbogom sirotinjo",ali ce to da ode u tri lepe.. :) Meni je Real gg3+...

  15. На Вукајлијашком дошли само Немци.

  16. Porto ide na keca Timotije,ja ga singlirao.

  17. Brate, singliracu i ja porto!!
    Sto se tice onog Milana stavarno sam se iznenadio kvotom, ustvari uplasila me pa sam ih izbego i odigr'o udineze(strasan takticki potez).

Rekli o sajtu

U subotu, 27. novembra 2010. u Klubu studenata tehnike biće održana smotra sadržaja popularnog šaljivog sajta. Vukajlija je mesto gde se Internet zajednica okuplja kako bi na duhovit i originalan način definisala reči i izraze, sleng termine, našu svakodnevnicu i aktuelne događaje, po paroli - „Ovde možete da definišete sve ono što ste oduvek želeli, a nije imao ko da vas pita”.

Mondo · 25. Novembar 2010.