Кладионица

  1. brao Predraže...mene obori hofenhajm budjavi..reko nema keca, turim x oni odoše u dvojku..i to pred kraj...

  2. opa bato, svaka čast...

  3. Jutros puko 500 kinti. Igrao na Zvezdu i Vojvodinu iz X u 2. Voša dodje iz dvojke.

  4. Opet ova "budalaština" 2 od 10 iz 1 u X dodje večeras. Igrao ove prijateljske, uletoše Švajcarska i Italijani.

    trololo

  5. Ja nisam ni hteo da igram, sve dolazi obrnuto.

  6. Ja сам морао да саставим "сигуран " тикет ......таква је ситуација

    Манчестер Јунајтед - Виган 1
    Алмериа - Барцелона 2
    Мореиренсе - Порто 2
    Звезда - Борац Чачак 1

    квота 2.24

    И за 20 динара прелазе...

    Рома - Удинезе Х-1
    Милан - Фиорентина Х-1
    Наполи - Болоња Х-1
    Бреша - Каљари Х-1

    квота 408.88

  7. Birmingem-Čelsi GG3+/ Tim 1 1+/ Tim 1 2+

    Lošem igraču fudbal menadžera se neće desiti da u sezonu udje sa dva štopera i jednim univerzalcem. To se može desiti samo Anćelotiju. Teri i Aleks su povredjeni, ako opet na iznenadjenje svih Fereira zaigra štopera, odigraću da će Čelsi primiti ne jedan ili dva, nego 5 golova. Verujem da su toga svesni i trener i igrači birmingema koji će napasti i probati da pobede.

    Frajburg-Dortmund 2-2

    Opet na sjajni Dortmund. Toliko su puta ove sezone odigrali za "pare", da ih ja moram ispoštovati.

    Real M-Bilbao 1-1/1H
    Manchester 1-1/1H
    -----------------------------------
    (3/4)

  8. Ja odigrah danas neke ggove i dggove i dgdove...

    Men - Majnc GG
    Fra - Hofenhajm GG
    roma - Ud GG
    Bilja - Balensija GG
    Vin - Šturm DGG
    Sivaspor - Karabatak DGG
    Lingbi - Ran DGD
    Blek - Vulfs DGD

  9. Ја изашо....

  10. Одиграх јучер два тикета, по пет текми. Добици по два сома. И на оба ме зајебе по једна текма. На обе ставио дуплу шансу.

  11. Немци. Менхенгладбах, класична навлакуша, а Ајнтрахт не знам ни што сам играо, чак је и квота била лоша.

  12. Војтече, ово је један од најнесрећнијих пуцања тикета за који сам чуо досад. Али бар није нека превелика пара.
    Него, је л' оно Френки убо све четири утакмице?

  13. Braga ars 2 (1.84) partizan šah 2 (1.85) čelzi žilina ne daje go (1.6 kvota) soderling ferer 1 (1.55) dinamo osjek 1 (1.25)

  14. Braga ars 2 (1.84) partizan šah 2 (1.85) čelzi žilina ne daje go (1.6 kvota) soderling ferer 1 (1.55) dinamo osjek 1 (1.25)

  15. Bacio sam 100din na Bajerna, dupla pobeda, kvota 22.
    Moze i cista dvojka, kvota 4.10
    Arsenal i Sahtjor sigurice.

  16. Probaću da pogodim skoro sve utakmice. Pretposlednje kolo grupne faze lige šampiona je najbolje za kladjenje u ovom takmičenju.

    Partizan-Šahtjor Tim 2 2+

    Mislim da će Partizan pokušati da odigra lepo, da postigne koji gol, i verujem da će u tome uspeti. Šahtjor dolazi sa najjačim timom po pobedu. Uvaliće bar dva gola!

    Braga-Arsenal Tim 2 2+

    Venger će sigurno izvesti kombinovani sastav! Ako ga previše ne izkombinuje i ubaci bar pet standardnih prvotimaca, uvaljaće dva.

    Roma-Bajern 1

    Bajern igra bez nosilaca igre, Roma diže formu i mislim da će ovde lako pobediti. Misle i kladionice.

    Bazel-Kluž 3+

    Ajaks-Real Madrid W2/X2

    Murinju ne pada na pamet da izgubi pred el klasiko. Mislim da su loše postavljene kvote i da će ovo Real lako dobiti. Ajaks nije što je nekad bio.

    --------------------------------------------------

    Na utakmicu u Rusiji neću da igram. Neću da igram ni utakmicu Milana, jer me nisu impresionirali ove sezone pa iako kvota pada na okser kao besna i bilo bi lepo staviti 1X, odustajem od toga. Čelsi je otpao zbog sramne kvote.

  17. Lepo si ovo ispogadjao, stvarno je iznenadjenje samo jedan go na bazel.

    Veceras bi trebaloda padaju golovi.

  18. Ја би за викенд исти рецепт као за прошли , надам се да ће да буде добро....

Rekli o sajtu

U subotu, 27. novembra 2010. u Klubu studenata tehnike biće održana smotra sadržaja popularnog šaljivog sajta. Vukajlija je mesto gde se Internet zajednica okuplja kako bi na duhovit i originalan način definisala reči i izraze, sleng termine, našu svakodnevnicu i aktuelne događaje, po paroli - „Ovde možete da definišete sve ono što ste oduvek želeli, a nije imao ko da vas pita”.

Mondo · 25. Novembar 2010.