Кладионица

  1. Daj neke predloge,ajde da se kombinuje nešto,ovo-ono...

  2. Everton-Vba 1/1-1/1H
    Dortmund-Medhengladbah 1/1-1/1H (Prvi protiv poslednjeg, kada cele sezone nisam propuštao sjajni Dortmund, neću ni sad).
    Bajern-Ajntraht Tim 1 2+
    Atl. Madrid-Espanjol Tim 1 2+ (Ovde bi komotno trebalo da upadne jedno 3 razlike za Atletiko, odigraću hendikep za manje pare)
    ----------------------------------

  3. Od mene ovako...
    Bolton 1,1-1...Igraju odlicno ove sezone,pogotovo kod kuce,mislim da ce lagano da prepisaju Blekpul..
    Fulam-Birmingem 0-2,odigracu i 0-1,mislim da ce biti bas malo golova,vrlo moguce i 0-0...
    Aston V.-Arsenal 2..Protiv Mancestera sam kucu mogao da stavim na Vilu 1X,ali mislim da ce Arsenal resiti ovo,kao protiv Evertona,pogotovo sto su izgubili od Brage,mislm da ce im ova biti za vadjenje.
    Dortmund-Mehen gg...Bas zato sto su ovi zadnji,i zato sto kad god igram prvog i poslednjeg izduvam.Medjutim,ne dovodim pobedu Dortmunda u pitanje,ali ce im Borusija munuti jedan garant..
    Juventus-Firenca X2,nije velika razlika po meni u kvalitetu ove dve ekipe,a Juve je i od slabijih gubio bodove.Istina,ni Firenca nije u zavidnoj formi,ali mislim da nece izgubiti.
    Aek-Olympiakos 2,derbi,svasta moze da se desi,ali zbog brata Pantelinja stavljam dvicu...

  4. Stouk-Siti 2/Tim 2 2+/2-2/2H (Stouk jako dobro bunari, na tome im se zasniva igra, ako neko ima visoke i jake duel igrače onda je to Siti. Stouk je u padu forme, ovi će to namirisati i ići na pobedu)
    Marsej-Monpelje 1/1-1/1H (Kad pogledam tabelu i gol razliku drugoplasirane ekipe, sere mi se!)
    Kaizerslautern-Šalke 2 (Hrabriji i ludji neka probaju DP22 za kvotu osam.)
    Junajted-Blekburn 1
    ---------------------------------
    3/4 i u glavu

  5. Dajte mi 1 FIKS, planiram da stavim neke vece pare.

    Da bude bas bas bas siguran.

  6. Ja bi odigrao na mančester
    kolki je kes u pitanju

  7. Pa ne znam, negde oko 15 hiljada.

  8. U tom slučaju povlačim predlog da ne budem odgovoran ako pukneš :)

  9. Ne mogu da se odlucim.

  10. Jbg,sjebano je to..Ja uzmem pa kao razmisljam "Uh kad budem imao 10 soma,3 tekme cu da grunem,jebe mi se",onda kad imam pare,jajarim i ne znam sta da stavim.Veruj mi najbolje je sam da odlucis,i iskreno,ja ne bi stavio na 1.20,1.25,mnogo ulazes zarad malog dobitka,a kako je otislo sve u kurac,ni 1.10 kvota nije sigurna..Ali sa Dusanom se slazem da treba da stavis nekog Engleza,jer su najbolja liga na svetu,a ne ove znj lige.Srecno!

  11. Stavio bih Tventea, Dinamo Bukurest 3+, Sevilju, Bastiju 5+, NE MOGU DA se odlucim, ima tolko fikseva.

  12. Džanki, ako ti ostane za jesti, cigare i račune nijedne pare nisu velike! ;)

  13. Ja stavih ovo gore sto sam napisao za 150 din,samo bez Olympiakosa,i Fulham umesto golova,metnuo X...dobitak 10000,milina.Ako prodje ovo Dzanki,sutra cu imati slatke muke kao ti! :D

  14. Kilmarnrok-Aberdin 1 turi pa ko ga jebe...

  15. Stavi bre Arsenal,uzmes duplo i ostane ti za cigare,Mek,kurtone i reviju,uzmes brzu lovu,a onda tih 20000 prebacis na Bolton! :DDD

  16. Posle cu da vam javim sta sam stavio i kako sam proso.

  17. Ja metnuo sledece:

    Bajern - Ajntraht 1
    Mancester - Blekburn 1
    Marsej - Monpelje 1
    Atletiko - Espanjol 1

    4/4
    -----------------------------
    Kajzersl. - Salke 2
    Vest Hem - vigan 1
    Stouk - M. Siti 2
    Indjija - Sevojno 2
    Vidjev - Gurnjik Z. 1

    3/5

    Na 100 kinti dobitak od 450 do 6200 :)

  18. Ja ставио малу квоту велики улог и надам се најбољем :)

    Манчестер Јунајтед - Блекбурн 1 1.30
    Борусија Дортмунд - Менхенгладбах 1 1.35
    Венло - Ајакс 2 1.35

    квота 2.37

    и један ајдучки

    Евертон - ВБА 1
    Вердер - Ст.Паули 1
    Јувентус - Фиорентина 1
    Интер - Парма 1
    Лацио - Катанија 1
    Атлетико Мадрид - Еспањол 1
    Валенсија - Алмериа 1
    Ваљадолид - Картахена 1
    Спартак Суботица - Звезда 2 (добра квота , само због тога)

    квота 109.30

    ....телетекс , ливескоре.....

  19. Uh, pazi se Verdera, očajni su, a Pauli zna da iznenadi... Ne bih se ni sa Mihajlovićem zajebavao, kad se zapizdi, zna da otkine bod i favoritima.

  20. Сјебаће ме Шалке за 2500. А и ја сам претерао, убоо сам их два пута за редом, не знам кад да станем...

Rekli o sajtu

Da. Definitivno ima dobrih fora, svaka čast onima koji ih smisliše. Respect Vukajlija.

MyCity Forum · 4. Februar 2009.