Кладионица

  1. Ne ponavlja se to bš toliko, mora da omaši kolo, nadaj se da nećeš. Tako i talijani zaredaju iz iksa nekoliko kola, treba ubosti :D Ne rečunam milan i juve kad igraju dnevne termine.

  2. Kurac se ne ponavlja, kidaju bre ljudi sa golovima. :) Samo treba izabrati prave timove. Mada sam razmišljao da igram i sisteme za 3+, ali ne znam koji sistem da igram da bi mi se isplatilo na kvote 1.6-7-8. Inače jako retko igram sisteme, pa i nisam baš upućen toliko u to.

    evo ti ovde pročešljaj po kolima i videćeš kako su kad dolazili golovi. http://www.soccerstats.com/allmatches.asp?league=germany

  3. što se ložiš :P

  4. Pa nanjušio sam lovu, moram malo. :) Dok me jednom ne olade Švabe i daju 10 golova u celom kolu, samo mene da zajebu majke im ga okupatorske.

  5. Pa evo ti i englezi, 6/8 je bilo 3+ , drug mi pao junajted 4-6, bedak :D

  6. Da Dube, imam stek za kladzu.

  7. Bari-Cesena 1 (1.95)
    Udineze-Napoli 2 (2.75)
    Njukastl-Celzi p.p 2+ (2.65)
    Totnehem-Liverpul p.p X (2.05)
    Lacio-Katanija 1 (1.6)

  8. Herkules-Levante 1 u singlu.

  9. Хахаха, палим ја ТВ, пенал за Спартак. Гужвам тикет, бацам у ђубре. Звезда преокреће на 5 минута.

  10. Aj sad brčkaj u kantu,vadi tiket...hahaha

  11. Иначе, јел знате која је квота на Звезду?

  12. ako se se'am od ju;e .... 1.90 odli;na kvota..

  13. Да, одлична квота...

  14. Још само Ајакс......

  15. šta radi brat kaludjerović :) uvek me iseku ovako i onda... fino, fino... ku*ac, kod nas kvota bila 1.7 mamu im...

  16. Мени треба Ајакс 4-6.

  17. Single:
    Newcastle - Chelsea x-x (pocelo)

    Caen Sochaux x-x

    Lyon PSG x-x

    Tiket 4:
    werder - pauli 1
    tottenham - liverpool 1
    okser - tuluz 1

    tiket 5:
    Athletic bilbao - osasuna 1
    valencia - almeria 1
    braga - nacional 1

  18. Да сам знао да Ајакс није дао го 450 минута до сад....не би га ставио никад а вероватно не би ни Пеки ставио од 4-6 дефинитивно... :))

    ЕДИТ: И Миралем Сулејмани ми је управо донео новац.....

  19. Werder- St.puli tm1 2+
    Lyon-PSG 1
    Hercules-Levante 1
    Palermo-Roma GG
    Valjadolid-Cartagena 1
    A igrao sam i u singlu Herculesa na 1 za 3000,kvota 1,90.

Rekli o sajtu

U nedostatku mesta u Vujaklijinom ili kojem drugom rečniku na internetu postoji mnoštvo sajtova, među njima Vukajlija, gde možete da vidite na kakav sve način ljudi vole da razgovaraju na opšte zgražavanje lingvista. Tako da se tamo može videti da ljudi fejsbukuju, fejsbuče, da im je fejs ubagovao. Ili čak poređenje čuvenog prideva „kul”: kul, kulji, najkulji.

Emisija RTS-a "Oko Magazin · 24. Novembar 2009.