Кладионица

  1. Zajebano je potrefiti Švabe fikseve... To treba samo krljati 3+, prosek lige im je 3.nešto i dolazi ko ludo. A kvote su solidne s obzirom na prolaznost.

  2. Bayern Munich 4 - 1 Eintracht Frankfurt
    Hamburger SV 4 - 2 Stuttgart
    Hannover 3 - 0 Freiburg
    Hoffenheim 2 - 2 Bayer Leverkusen
    Kaiserslautern 5 - 0 Schalke

  3. Манчестер убиЈо 7-1 ове црне Блеке ..... а на овом другом , евертон ме ајдучки оборио 1-4 од ВБА , мислим....

  4. TO Невене Србине!

  5. zavuče ga Subotić, lepo... a mene skenja mrtvi everton, po ko zna koji put...

  6. Ako danas izadjem u plusu, smejaću se samom sebi...

  7. Mrtvi Bolton... :/ Sad bih cekao da Miha isprasi ove smradove iz Torina za 10 somica..

  8. Mene srećom Džanki pitao na PVT da mu pošaljem par sigurica. Šta ću, kad sam već poslao moram i odigrati. Tu colnem i to jedino prodjem!

  9. Odigrah oko 14 00 3 tiketa po 1000, i sva tri sam pao.

    Sad odigrah opet 3 tiketa po 1000, valjda cu da imam vise srece.

  10. 1.Tvente iz iksa za 1000
    2.Serkl Briz i Anderleht za 1000
    3.Porto za 1000

  11. 4.Tvente iz iksa i jos neke za 1000

  12. Дођоше Манчестер и Дортмунд , још сутра Ајакс и да бројим новчанице...

  13. Jel ti lepo reko singliraj Kilmarnrok-Aberdin 1 i uzmi lovu,ja uzo 3000 na 2,00 kvotu.Pado na glupi Everton na tiketu,al ok.U plusu sam 2800 za danas.

  14. Odigrah jos 4 tiketa po 1000.

    1.Tvente iz iksa za 1000- 4200
    2.Serkl Briz i Anderleht za 1000-2040
    3.Tvente iz iksa i jos neke za 1000-6200 te neke sam vec proso, tako da samo tvente
    4.Porto za 1000- 2000

    Bojanboj, alal ti vera, ja sam hteo viljareal da stavim 15 soma, al onaj majmun nije stigo da uplati.

    A i zabole me, ako ovo sve puknem, ostaje mi 8 soma jos za trosenje :D

    A i sutra cu da se izvadim na Okser :)

  15. Ууу ала Џанкоза има буџет.............. :))

  16. vodi viola, joj ako bude iz 2 u 2, jebaću Dankana zbog evertona.

  17. Viola vodi iz tunela...Jebem ti Bolton i Elmandera i Dejvisa! :D

  18. Jos samo Tvente da dodje, i budzet ce se povecati.

    Sutra Zenit 8 soma, pa onda na Njukasl 16 soma, pa na okser 70 soma, pa na dnjepar 140 soma, pa na estudijantes 200 soma, pa na river 400 soma, i budzet mi je 800 soma.

    Pretty simple, huh bitch? :)

  19. Jes ti digao kredit da imaš za kladare?! Šta je bilo sa brestom, vidim napušteno, to sam igrao x u x, al sam pao everton.

  20. Jebote ja i da imam tu lovu nema šanse da bi smeo staviti 15 soma na tiket. Čak i da sam ih pribavio radnjama opisanim u krivičnom zakoniku. :) Svaka čast za muda(i budžet).

    Bayern Munich 4 - 1 Eintracht Frankfurt
    Hamburger SV 4 - 2 Stuttgart
    Hannover 3 - 0 Freiburg
    Hoffenheim 2 - 2 Bayer Leverkusen
    Kaiserslautern 5 - 0 Schalke

    Ta rabota Peki. I Majnc dobio 3:0 sinoć, a evo dođe i Dortmund 4-1, što znači da je minimum 7 od 9 tekmi bilo 3+. Od toga 5 4+. Ja se kanim da počnem da igram neke sisteme za 4+ od sledećeg kola. Najbolja liga posle engleske, definitivno.

Rekli o sajtu

Kad je pre nekoliko dana osvanuo naslov u dnevnim novinama „Željko Mitrović: Trovali su me“, na samoproklamovanom rečniku slenga vukajlija.com odgovorili su mu bez mnogo pijeteta: „Pa dobro, i ti si nas, i još to radiš“.

Ekonom:east Magazin · 03. Februar 2011.