Кладионица

  1. Ako vas neko pita, nisam pao na Washington za 130 evra i nisu vodili 2 minuta pred kraj 4:2...

  2. barsa rubin 3+
    benfika salke 3+
    verder inter x
    bursa rendzers 1
    kopenhagen pao 1
    lion hapoel 1
    mancester valensija x -1
    tvente totenhem 2
    arsenal 5+
    bajern bazel 3+
    kluz roma x
    marsej celzi xpp
    milan ajax 3+
    real okser3+
    sahtjor braga 3+
    zilina spartak 1
    ovo je onako odokativno, ali da živne tema malo

  3. Lion 1H
    United Tim 1 2+
    Totenhem GG3+
    --------------------
    Bez sistema, u čelo

    Ko hoće da se igra neka udari da će Rubin i PAO dati bar po jedan, ili zlu netrebalo, bar po dva. Neka isto tako odigra da će Inter pobediti, a Totenhem neće. Ili zlu netrebalo, da će Inter pobediti ubedljivo! Svakako i da će United primiti gol jer SAF-u puca kurac za rekord, pa bi mogao da metne Evansa u tim. Čiji Džoni Evans gol brani, u tom oće i dve završiti.

  4. Barca D 1 2+
    Lion D 1 2+
    M. Utd. D 1 2+
    Kopenhagen 1-1

  5. Dosao je i taj dan,pare ce nam doneti Partizan.. ;) Po tiketima igrao..2+pp,4+,5+,domacin daje 2 u prvom,3 plus,7 plus,i na kraju slobodna igra u Meridianu 8+...Pored toga igrao i Lombard Papu golove,Real keca,Bajern GG,Romu GG...veceras cu da grunem verovatno neke vece pare na 2+pp Partizan...

  6. Dosao je i taj dan, puk'o sam 15 soma...

  7. Људи, искористите данас низак хендикеп на ЦСКА. Јебеш и Дулета и кондиционог тренера и остале пичке материне, имају ваљда и ти играчи част. Седам пораза из осам мечева... То би било превише за клуб таквог реномеа.

  8. Ja ставио ..............

    Арсенал - Партизан 1 (али верујем да ће Партизан изненадити на невиђено!)
    Жилина - Спартак Москва 2
    Шахтјор - Брага 1
    Клуж - Рома 2

    квота 7.12

  9. Људи, искористите данас низак хендикеп на ЦСКА. Јебеш и Дулета и кондиционог тренера и остале пичке материне, имају ваљда и ти играчи част. Седам пораза из осам мечева... То би било превише за клуб таквог реномеа.

    Надам се да је неко испратио. Ја сам одиграо на 20 јура, јебига, нисам имао више.

    Вечерас Арсенал 1тм1 2+, а за сутра Лијетувос хендикеп кец.

  10. Šamak 2+ (4.0)
    Nasri 1+ (2.0)

    Kvota 8, puna kapa.

  11. Ars - Par X2
    Bay - Bas X2
    Don - Brg X2
    Mar - Che 1

    Kvota 87, dižem 85, 2 marke na kafu.... :D

  12. Ja ставио ..............

    Арсенал - Партизан 1 (али верујем да ће Партизан изненадити на невиђено!)
    Жилина - Спартак Москва 2
    Шахтјор - Брага 1
    Клуж - Рома 2

    квота 7.12

    Испушио сам га за медаљу синоћ , краљевски.......... Рома га прима пред крај .........

  13. Bajern - St.Pauli 1
    De Graf - Ajax 2
    Crawley Town -Dartford 1
    Saragosa / Real Madrid 2

    kvota 2.64

    http://www.youtube.com/watch?v=nVxMDDm4dWE&feature=related

  14. Ајте да видимо шта ћете сутра. Ја гађам неку квоту 20-30. Да вас видим! :)

  15. Мене оборио ПСВ за фине парице.

    Сутра крећемо са овим:

    Ајакс
    Милан
    Херта

    Квота 4.22. Шта мислите?

  16. Ja cu klasično jednog povratnika a drugi kvota 300-400 tako se kladim vec godinama sa par izuzetaka kad nemam keša za dva tiketa onda mešam na jednom
    Evo recimo povratnik
    roma-bari 1
    zaragosa-real 2
    Barsa-sociedad 1
    Bolonja -milan 2
    i jos jedan random da bude pet komada
    sto se tice ovog drugog tu pucam po dobrom starom običaju na čistu sreću

  17. Drugari,sad mi drugar javio dojavicu neku...pogodio je par puta,prosli put nije,pa se nadam da sada hoce.Ravena-Monca iz 2 u 1,u pola 3 pocinje,pa ko hoce i ima kesa,neka bar za 200 din ispostuje.Nemojte da se zalecete i stavljate milione...Ja cu odigrati,plus cu i spojiti na neki tiket,pa ako dodje da bude veselo...

  18. ja se pre neki dan zajebo pa otiso u skolu sat vremena ranije.imao neke pare pa reko al da odem u kladionicu.tamo nece da me puste jer sam maloletan,pa sam otisao da odigram onaj toto.odigrao sam 10 kombinacija.ja mislim da za sve pogodjene ide 500 000, a za 10 od 11 50 000.mada tesko prolazi.

    Danas cu da probam Ravena-Monca iz 2 u 1 samo ne znam da li da stavim na jednom iz 2 u 1 a na drugom iz 1 u 2.
    prosle godine bola dojava iz svajcarskog kupa iz 2 u 1, ja stavio i to i obrnuto,i doslo iz
    1 u 2.

    Da ne jedem mnogo govna poslusacu bvdlga i stavicu 300.

    san lorenco - banfild 1
    anderleht - lokeren 1
    bolonja - milan 2
    xamax - sion x

    kvota oko 15
    ovde cu nesto malo staviti.

  19. Aston vila - WBA 1-1
    Fulham - CIty 2-2
    proslo
    Cekam jos Man.utd. - Arsenal 3+ i udarim se nogom u guzicu :)

Rekli o sajtu

Na sajtu vukajlija.com definisan je pluskvamfutur I i II , poseban morfološki oblik glagola, kojim se služe političari kada govore o ulasku Srbije u Evropsku uniju.

Kurir · 20. Februar 2011.