Кладионица

  1. Nikad više neću da odigram 3+.

  2. Ufff to je najjaca stvar, nemo dube da zezas.
    Dobra je fora i vise golova u drugom nego u prvom i obrnuto. -.-
    Samo nadjes tim koji je busan a daje golove (kao gore navedeni Arsenal) i ide to :)

  3. danas pogledao neke toto listice sto sam imao od pre neki dan.iz zajebancije na jednom stavio sve keceve.kad sam video da je 8 proslo nisam mogao da verijem.
    posle prosao i juventus.

    zajebali me totenhem i mainc.
    da je pobedio neko od njih dvoje dobio bih 50 000, da su pobedili oboje dobio bih 500 000.ovako sam dobio kurac.

  4. Je l' naterao Krasić nekog da pocepa tiket?:D

  5. Ravena-Monca iz 2 u 1

    Шта би данас са овим?

  6. Bi kurac, iz x-1, nikad ni na jednoj dojavi nisam zaradio.

  7. Рома - Бари 1 (1:0)
    Хихон - Леванте Х2 (1:1)
    Херкулес - Малага ГГ (4:1)
    Сарагоса - Реал 2 (1:3)
    Бордо - Рен Х2 (0:0)
    АЕК - Лариса 1 (4:0)

    Квота око 13, уплата 200, са бонусима изашло око 2800. Ја презадовољан.

  8. Ја највише волим кад узмем паре на неке што не умем ни име да им прочитам :)

  9. Nista od Ravene...Jbg.Bice sledece nedelje opet,posto je sjebao lik,sad daje besplatno sledeci vikend,pa cu staviti,ko bude hteo da isprati...

    Dub,jbg,ni ja do sada,ali ovo mi burazer javlja,njegov drugar placa liku po 200e za jednu tekmu...Dosla je prosla,ova nije,nadam se da sledeca hoce...

  10. Krasić mi je samo još dodao so na ranu, opet sam pao tiket zbog 3+, a dođe mi i juve na keca.

  11. Viljareal 2/Tim 2 2+/ 2-2/2H
    Dortmund 2/Tim 2 2+
    Napoli 1

  12. Френки, видим и ти из кола у коло јуриш Дортмунд. :Д

    Да неће да им буде ово вечерас превелик залогај? Немају они истакнутог појединца, али фантастично функционишу као целина. Иако играју готово без грешке и форма им је никад боља, мислим да су их букмејкери прецееееееенили у овом случају. Ово би биле реалне квоте да је крај двадесетог века. Севиљина тренутна игра је курац, али ценим да је ово велика грешка због институције у коју је Севиља срасла у последњих пет година.

  13. Dortmund do kraja, ima da kolju. Valjalo bi da večeras legnu neke parice.

  14. Ја верујем да је баксуз кад напишем овде шта сам играо, али није битно.

    Динамо - Паок Х2.

    Паоку је потребно да остане непоражен да би прошао даље, а не верујем нешто да Динамо има муда да прође даље.

    Наполи - Стеауа Х2

    Исти случај. Стеауа има да паркира аутобус испред гола, само да не приме гол.

    Севиља - Дортмунд ГГ

    Бем ли га, волим да играм ГГ.

    Бриж - Виљареал 2

    Ко зна што, рачунам да ће да их отрси Виљареал

    Квота 18, уплата 200.

  15. Dinamo je protiv Viljareala igrao prejako, ja sam igrao keca, i keca u keca na Dinamo. Ljudi nisu 40 godina prezimili u Evropi, sad im je šansa, na domaćem da zaigraju.

  16. Може Шоле да бије очајну Цибону са 15+?

  17. Što Peki ranije ne posla ovo,ja zamalo da singliram 1 na Dinamo Zagreb,al odustado.

  18. Па немам појма, у последње време доста форсирам дупле шансе на госте који се бране. Сад за викенд погодио Хихон - Леванте Х2 и Бордо - Рен Х2. Обе квоте јаке, око 1.80, 1.90.

  19. ma da BATE uvali gol, za 1:1 i super.

  20. Дође двојка на Виљареал, дође и ДШ на Паок, чекам ГГ у Севиљи, и да прођу Румуни.

Rekli o sajtu

Kada pitate dva čoveka o nečemu, dobićete više od dva mišljenja. Na toj osnovi je stvoren Vukajlija. Rečnik slenga i idioma.

Kompjuterska Biblioteka · 7. Maj 2009.