Кладионица

  1. Bolje mesto Bajerna da staviš Minhen - Paderborn....kec k'o kuća

    Ахахахаххахаха!

    Ovaj KAVANI će me zadužiti za života! EDISONE U KURAC TE LJUBIM!

    У ствари, кад боље размислим, ако га је дао. Да је остало нула-нула, кладионице широм света би бројале милионе. а та помисао ми је мучна. :)

  2. Bayern gazi!TO!Jos samo Atletiko da ugazi i to je to......pare na sunce Losmi.... :))

  3. Беммуматер више!!! Мало је што ми јуче Кавала прими гол у деведесетдругом, него сад и Маритимо с играчем више у деведесетјебеномшестом!

  4. Meni treba Stutgart 1X za 4 iljade :(

  5. Па , изгледа да сам изашо на тикету .......... одложили ми три текме са тикета али задовољан сам , није мала пара на ову кризу :))

  6. Ja mislim da je za sutra (ako će neko uopšte igrati sutra) siguran kec Mančester Siti-Everton... Everton je loš u poslednje vreme a Mančester sad ima priliku da bar neko vreme bude prvi na tabeli.. Dakle:

    Mančester Siti - Everton 1

  7. Ja bih stavio kec u kec.

  8. Мојне тако , Данкан има да се растужи када види ову бласфемију....
    А како је само био хваљен тај Евертон на почетку сезоне ,нема ко га није величао и дизао у небеса...............кад оно међутим..........
    Али ипак , мислим да Евертон може да издржи против Ситија............свеједно , нећу их играти....

  9. Ako se uopšte bude igrala...

  10. Као што рекох............. Manchester C. 1 - 2 Everton

  11. Ja pogodio Evertona al' me još juče obori Real na 3+. I pun kurac odgođenih, i da sam pogodio dig'o bi kurac.

  12. Ево један мој од пре месец и кусур дана. Уплата је била око 250 динџи, па ви видите. Ко ће коме, ако неће свој своме... Да га завуче. :Д

    http://www.mozzartbet.com/ro/pariuri/status-bilet?ticket=1251-6767442-816

  13. Ха , моцарт на румунском........

    EDIT: ovo mozda i nije rumunski , lupio sam , tako mi se ucinilo na prvi pogled....

  14. Нмф, јеси ли ту Румун по националности или имаш само порекло одатле?

  15. Ja mislio da je na mađarskom.

  16. Ништа од наведеног. У Темишвару на факсу. :)

  17. Аха, кул. Рекох да се извиним ако сам те којим случајем увредио пре пар дана кад ме оне сисе издаше на клађи.

  18. Јесу говна Румуни, ја потписујем.

    :)

  19. Hahahaha kako onda studiras tamo ako nisi Munru? :PPP Peki sve dok ne kazes da smo lopovi mi se ne ljutimo. :)

Rekli o sajtu

Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… „Je l’ ti puši ćale?”, „Je l’ mogu u WC?”, „Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici. Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči.

Status Magazin · April 2009.