Кладионица

  1. Moćni Lacio, idemo dalje. bojanboje, šta ti treba?

  2. Neki predlog da turim na tiket.

  3. Dobar je to tip, ceo svet će to da igra. Ako ukupna uplata bude prevelika, kladionice će namestiti neki mrljav X i dobro.

    Slabo danas, juče je sve došlo. Malaga-Atletiko udariti puno golova. Dobra je kvota s obzirom na okolnosti.

  4. ahaha , odlozili mi i Totenhem i Venlo , Lazio mi doso jos samo Bayern i Atletiko Madrid.....

  5. Pa Celta juce igrala , dobila 1-0 ........

  6. Samdorija - Djenova xpp

  7. Bojanboj, boli te kurac, pogodio si! :))))

  8. Gle i Lens odložen,pa šta ja pišem,jebo me kurac da me jebe...

  9. Ljudovi, jel imate vi određene kladare u koje idete? Meni Monako najbliža, sad su otvorili i Brazil, al mi ta neka baksuzna.

  10. Mozzart kada igram na veliko, inače nije bitno.

  11. Majku im lopovsku, odgođen mi i Lil. Ostao mi još Juve i Siti, sutra.

  12. Jebem ti sneg da ti jebem! Lil bio dobar fiks. Mada, možda i bolje juče PSŽ nije došao zbog terena.

  13. Ma to su sve pičkice, kako Rusi mogu da igraju? Zato Krasić sada rastura, navikao na maziju, pa mu sad milina.

  14. Probajte danas Napoli 1i3+, i Barselona B 1i3+.

  15. Dobar ti je fazon, postuješ minut prije početka utakmice.

  16. Jes' vala, nisam vidio. Nista da se iskupim Norveska-svedska H1 .

  17. Bolje mesto Bajerna da staviš Minhen - Paderborn....kec k'o kuća

    Neka , neka slusam ja svoj instinkt , on me nikad ne vara :))

    FT Munich 1860 0 - 1 Paderborn

  18. Овај Кавани, стока распала, опет вади Наполи у деведесеттрећем! А, па вратиће им се то, кад-тад...

  19. Ovaj KAVANI će me zadužiti za života! EDISONE U KURAC TE LJUBIM!

  20. Овај Кавани, стока распала, опет вади Наполи у деведесеттрећем! А, па вратиће им се то, кад-тад...

    evo, juveu se vratilo ono što pobediše lacio u poslednjim momentima tekme, primiše ga u 92.-om... bedak...

Rekli o sajtu

U nedostatku mesta u Vujaklijinom ili kojem drugom rečniku na internetu postoji mnoštvo sajtova, među njima Vukajlija, gde možete da vidite na kakav sve način ljudi vole da razgovaraju na opšte zgražavanje lingvista. Tako da se tamo može videti da ljudi fejsbukuju, fejsbuče, da im je fejs ubagovao. Ili čak poređenje čuvenog prideva „kul”: kul, kulji, najkulji.

Emisija RTS-a "Oko Magazin · 24. Novembar 2009.