Кладионица

  1. Вероватно 100 јура.

  2. Зајебано. Њу Ингланд је већ обезбедио и плејофф, и предност домаћег терена у плеј оффу, што значи да су добре шансе да ће да одмарају велики број стартера и битних играча. Мајами је испао из трке за плејофф, што значи да је утакмица практично небитна за оба тима.

  3. То сам и ја сконтао. Него, кад креће плеј-оф? Играће за публику, ако ништа друго.

  4. Следећег викенда креће. Кажем ти, Њу Ингланд типује на титулу, а морају да чувају играче. Сад ћу да ти пронађем неки пар који се мени чини најсигурнијим, па ти јавим.

  5. Mnogo veliki rizik,jebem li ga dal vredi?

  6. Уф, зајебани парови, ништа на шта би ја ставио свој бубрег. Да сам на твом месту, играо би двојку на Тампа Беј и ставио мање пара, квота 5,25. Кажем, ја уопште не би стављао толико пара, али ако већ хоћеш тако малу квоту и толики улог, заобилази НФЛ, бар ове недеље.

  7. Курац! Не ради мењачница, а ја код себе имам 2200. Одиграћу са ЊИ, ако стигнем, јебига. Имам још 10 минута.

  8. Пеки Ингланд гази оне јаднике 24 0 тако да НМФ ако си то ставио добро иси урадио

  9. Газе их 38:0, сва срећа па није слушао мене, људи изађоше са првом поставом, без и једне измене. :)

  10. 100 јевреја сам спасао, то ми је најбитније. :)

    Отишао сам у клаџу, одиграо на 500 динара Њу Ингланд Х1, Севиљу и мртву Албу Х2, која је малопре водила 40:53, сад губи 59:58. Послушао сам и ПекиТа и уплатио Тампу на 200 кинти. Јебига, нека барем то изађе.

    Елем, пошто дуго нисам играо апарате, одлучио сам да се после пола године мало поиграм. Све би било лепо да сам ја изгубио сам 1500 динара које сам имао у џепу, него сам узео са двеста 5000, и вратио све и плус истресао последњи динар из џепа, мајку им јебем лоповску!

  11. Тампа брате иде, воде 20:10 и одлично играју, гледам утакмицу управо. :)

  12. Ти беше у Нишу? Долазим ја за пар дана и, ако будем имао времена, одужићу се којим пивом. Није нека пара, али где ћеш лепше него против квоте 1.2 у синглу :)

    Почупао бих себи трепавице да сам уплатио оно што сам током целог дана планирао. Оборио би ме Клагенфурт за четрес 'иљада.

  13. Алба је допустила овим паћеницима серију 28-9, страшно! И дефинитивно ми је само "Пекијев" тикет у животу.

  14. Џанки, си стварно одиграо Њукасл или нас убацујеш?

  15. Можда ћу да звучим лаички, али чини ми се да је ова предност недостижна.

  16. Ахам, убацише филд гол упрво, то је 2 поседа предности.

  17. Њу Орлеанс убацио резервеног квортербека, а утакмица скоро готова, можеш да дигнеш паре :)

  18. Ето, барем једна светла тачка у данашњем дану.

    Још се тресем од јебеног мега-џека. Остало ми три литра Смедеревке од НГ, са'ћу се отрсим к'о зец, нема ми друге!

  19. Могао си тих 100 евра да ставиш на Тампу, шта да ти кажем :)

  20. Немој, молим те, да ми сипаш со на рану.

    Одох да другујем с чашом и јутјубом.

Rekli o sajtu

U subotu, 27. novembra 2010. u Klubu studenata tehnike biće održana smotra sadržaja popularnog šaljivog sajta. Vukajlija je mesto gde se Internet zajednica okuplja kako bi na duhovit i originalan način definisala reči i izraze, sleng termine, našu svakodnevnicu i aktuelne događaje, po paroli - „Ovde možete da definišete sve ono što ste oduvek želeli, a nije imao ko da vas pita”.

Mondo · 25. Novembar 2010.