Кладионица

  1. Јесам, и пуко сам следећег дана.

  2. Čelzi 2
    Arsenal-Šiti GG
    Everton-Totnam GG
    ------------------------

  3. Ваистину !

    Френки из бек !

  4. Jebiga.Mrzi me da idem.Srecno vama koji ste igrali.

  5. Опа росонери насловна

  6. има ли овде великих кладионичара ? пошто у суботу добијам неку као наводно дојаву па ако желите да поделим са вама ??

  7. Наравно, одма стављам сомић на дојаву :)

  8. Veliki kladioničari ne igraju dojave. :)

  9. Хаххаах Френки :Д

  10. Које црне дојаве?! Ту се врте милиони, а овамо на сваком ћошку нуде квоту 30 за педес' јевреја. Није НМФ сис'о код тате... Не, не!

  11. Hhhaha, zavisi koja bude dojava !

  12. Imacu i ja dojavu za subotu...Mozete da ne verujete koliko hocete,ali kad baja uzme 1000e na to,ja vala verujem...pa makar puko 10 puta po 500 din,kad 11 pu dodje,ja sam u plusu opet...A dolazi svaka 4 recimo...Meni zadnje 2 nisu dosle,trecu nisam odigrao jer nisam bio u Srbiji i dosla je.Za subotu cemo da vidimo.Ionako ne mogu da ubodem nista,a bacao sam i na vece gluposti pare..

  13. Bvdlga kazes mi dojavu u subotu :)

    Vazi ?

  14. Stavicu ovde,pa ko hoce,neka baci 200,300 din...Meni prosla nije dosla jer su ponisli Portsmutu gol..Za ovu sam spremio 1000 dinara,pa ako dodje,300 Jevreja niotkuda.. :)

  15. Ja stavljam somic odma, kaki 200 dinara.

  16. Ja stavljam somic odma, kaki 200 dinara.

    Mojne posle me trazis po gradu,k'o sto su Pekiju pretili... :D

    By the way,evo da turim za danas sta cu da odigram mozda...U zadnja dva dana sam odigrao 2 tiketa po 2 soma,na jednom 3 para,na drugom 2,i svih 5 sam promasio.Sad samo sitnis bacam...Dakle za 100 dingera:Woflsburg-Mens gg3+,Trabzon-Shalke gg,Sivas-Besiktas gg,Bazel-Karslue 2+pp,Minesota-Portland 1,Indiana-San Antonio 2,Finiks-Njujork 2...Cisto da se prati nesto danas preko dana...

  17. Sve je u redu, kad ce da bude dojava, otprilike ?

Rekli o sajtu

Bez ikakve pompe, Vukajlija se pojavila tokom ove godine i zabilježila skoro deset hiljada rječi u rječniku žargona koje su definisali sami posjetioci. Uzimajući za ime učestalu grešku u govoru kad ljudi zapravo žele da kažu Vujaklija, stvorena je zajednica stvaraoca slenga srpskog jezika i mjesto na kojem posjetioci treniraju svoju kreativnost. Ovaj kreativni ventil vas samo tako usisa i očas posla možete da izgubite sate vremena čitajući duhovite opaske kojim su definisani brojni izrazi iz popularne kulture i govora. Pozicionirajući se između ozbiljnih sajtova kao što su "Metak" i "Vokabular" na jednoj, i zabavnih "Srbovanje", "Kobaja Grande" na drugoj strani, Vukajlija je dokazala da famozni "user-created content" (sadržaj kreiran od strane korisnika) može sasvim lijepo da zaživi i na ovim prostorima. Ovogodišnja nagrada za najbolji sajt prema izboru Biznisbloga odlazi ovom istinskom Web 2.0 projektu kojem u definicijama nije izmakla ni domaća blogosfera!

Biznisblog · 26. Decembar 2007.