Кладионица

  1. Френки одигро сам пре него што си написао.

    1000 улог, да узмем бар 4 сома

  2. ma nema veze, mrzi me da idem.
    srecno vama.

  3. Pajde, neko će uzeti. Ja cenim da će na te dve pasti deset komada. Idem duplatim pa da galamimo malo. :)

  4. Немој да малеришеш, Френк.

  5. jebite se, idem da se grebem kod caleta za neku sicu, pa da pratimo.

  6. Хаххааххаах

  7. Nemoj Rosoneri, idi kod sestre. HAHAHHAHA! Car si!

  8. Јел гледа неко којим случајем Саудијска Арабија - Сирија? Какав смешан фудбал, мајко мила...

  9. Немају појма јебо те

  10. То су неки голови на одбијне лопте. Од три постигнута гола, не зна се који је смешнији...

  11. Ja dok sam igrao online. Gledam striming nekog hondurasa i pičke materine. Vidim vamo iza gola neko komešanje. Čekaj da naidje kamera, kad likovi ladno pikaju basket. Osro se od smeha.

    Reko, na šta ti daješ pare crni Radovane...

  12. Није то ништа. Бивши од моје сестре играо неку средњеамеричку пријатељску на ту фору, мислим да су играли Јамајка и Салвадор, тако нешто, бемлига... Он играо кеца и пратио резултат увече док је учио, утакмица почела у 2 ујутру ваљда. На телетексту писало да се завршило 0:1, и он наравно баци тикет. Сутра му ортак из кладионице јави да су добили неки допис, шта ли већ, утакмица се завршила 4:2.

  13. Ја гледам Манћеста Сити

  14. Јеси ли видео овог мутавог Де Јонга шта промаши?

  15. Šta ti je, golub pismonoša.

    Dešavalo se. Sećam se dodam za uslov 1.01 kvotu-fudbal. Neki Sijera leone-Egipat. Vamo besni rat, bombe, nemaju šta jesti. Izbacuje 1:0 kraj. Na netu, ne teletkstu. Pa reko ne moguće, krv mu krvavu-ovi carevi ni ligu nemaju.

    Posle dva dana pogledam. Ovi jesu poveli, ali završilo 1:9. Mogu reći šta 'oće.

    Zato sada samo top lige i u kurac. Dvidim šta bilo svojim očima.

    AJMO ĐUZEPE ROSI!

  16. Јебем ти Реал и Виљареал и целу Шпанску лигу ти јебем..

  17. Jebo ga ti! Đeš njima ograničavati golove.

  18. Да сам видео твој пост, ставио би бубрег.

Rekli o sajtu

Vukajlija, lijek koji je potisnuo iz upotrebe Edronax, Zoloft, Prozac, Aktivin H i ostale antidepresive. Nuspojave su: grčevi u trbušnim mišićima, suzenje očiju, ludački osmjeh i lako se navući na njega.

Psiholog · 20. Februar 2011.