Prijava

ja imam jedan mali predlog.... da li postoji mogućnost da se definicije koje se kucaju u srČu otvore u novom tab.u, a ne u onom u kome se kuca....

hmmm nisam siguran da to može ...

Surovi ce dobiti rogove vise od kaizen-a koliko zakeramo. :-)
Pa hajde da i ja nesto kazem. Moze li se na stranicu profila ubaciti i podatak koliko autor ima definicija na groblju? I njihov pregled?
Razlozi - pa bilo bi wepo... :-)) Salim se. Mogao bi se lakse izvuci zakljucak o kvalitetu definicija doticnog, tj kad se sagleda odnos 'zivih' i 'mrtvih'... Moglo bi biti zanimljivo! Koliko neko puni groblje ili ne puni...

Подржавам...

ja predlažem da autor u groblju moze da vidi samo svoje obrisane definicije. ljudi bre jebem mu miša, imate 30.000 izraza neobrisanih a vi bi samo da zavlačite glavu u onaj škart...

Mogu li da se naprave dva četa na jednu stranicu? Jedan bi bio za četovanje, a drugi za slike, klipovi i te zajebancije. Ionako se mnogi žale što se ubačaju slike u toku nekakvih elaborata, mislim da bi ovo bilo dobro rešenje. Ruke gore ko je za!

'Оће ли бити проглашавања дефиниције месеца и дефиниције године? :)

surovi, meni je nekad groblje najjace

Sta kvalifikuje neku definiciju da bude definicija dana?

да у току дана када је написана покупи највише гласова :)

KAD CE PRETRAGA PO GROBLJU???

Pa imaš Vule pretragu,po popularnosti i po vremenu definisanja.
Ipak je to groblje,te dve su valjda dovoljno...

Moze li ovo da se napravi:
Da se zabrani definisanje novim clanovima dok ne skupe 100 poena?
Sta mislite?

Sad bih ti napisao nešto, ali 'ajde neću.
Dobra fora, btw. Da mogu, dao bih ti plus sad.

Pa,ti si mi dao inspiraciju ali je ta tema zakljucana a ovo sam negde morao da kazem :))

kurde mislio sam pretraga,SEARCH,UKUCAS NAZIV I ONO IZADJE,AL NEMA VEZE SLUZI I OVO

zaključavam. jedna tema (sa jasnim naslovom) za jedan predlog.