Prijava

Ova tema je postojala i ranije ali sam zamolila modove da je obrisu na neko vreme jer je bila teska situacija na sajtu i mnogo se spamovalo.Promenila sam pravila.
Naime:
Trazimo one clanove koji se po necemu isticu(fenomeni)i one koji postizu izvanredne rezultate sto se tice brojki(rekorderi po broju komentara na sopstvenoj def.,brzina davanja glasova itd.).
Ako neko smatra da neki clan treba biti spomenut kao rekorder ili fenomen(ili oba) onda neka posalje dokazni materijal u vidu linka i par reci o njemu na OVOJ TEMI

Ukoliko neko protestuje zbog odluke da neko bude fenomen ili rekorder moze se zaliti.
Za zalbu je potreban dokazni materijal u vidu linka i debeli argumenti.

Ko bude spamovao ima da bude proglasen FENOMENOM,bez prava na zalbu,a ako bude nastavio da spamuje bice proglasen REKORDEROM takodje bez prava na zalbu.

Dok ja nisam tu,ovu temu ce da vodi Vukasin95.

Nema vise glasanja,i bice onako kako Vule i ja odlucimo,kome se ne svidja neka se zali!

Nerede i spam necu da vidim!!!

A,sad ima li predloga?

Bog te mazo, zar opet???

Ne govori to, molim te...

Predlažem sevasta za fenomena zato što je na četu rekao jao jao.

Selenijum vise se ne moze predlagati javno nego na PVT-u i o predlogu glasa komisija koju upravo pokusavam da pronadjem.
Ko ce biti dobrovoljac?

predlozi sevasta kao fenomena yato sto je na forumu rekao jao jao.ja sam dobrovoljac sta treba da ne radim buahahahahaa

Trazim 3 pomocnika i 2 moda da se oformi komisija

ocu ja da budem pomocnik

Ja mislim da si upravo bampovao temu dok je trulila, Vule.

Nenameran nekropost, ocu da budem pomocnik, pa zato... :)

Vule smatraj da si primljen!
Ako ostali nece,ti,jos neki moderator i ja cemo ovu temu podici na noge.:D

Hvala gazdarice, blagodarim :)
Salim se malo, ozbiljno 'ocu da pomazem u ovoj temi, jer mi se bas svidja.

Ko zeli da predlozi rekord ili fenomen neka pise PVT meni i Vuletu.

Pitanje je da li će iko želeti da bude pomoćnik ovde nakon što je ova tema dva puta doživela veličanstvenu propast. :/

Barracuda,to sto se tebi ne svidja tema ne znaci da treba da spamujes ovde!Izrazi svoje misljenje modovima na PVT-u,ako ti se tema ne svidja,mozda ti i uslise zelju pa udare ovde lock.

Nije da se meni tema ne sviđa, nego kažem da su svi izgubili interesovanje za ovo. Bilo je zabavno ranije, sad je malčice počelo da smara.

Smara te jer ovo jos uvek nije ni krenulo.Razmisljam da vratim ona stara pravila...

Ne vidim sto bi tema smarala kad se ovo tice svih nas, ljudi koje ,,poznajemo'' na sajtu, njihovi uspesi, rekordi, mozda i dostignuca nas samih.