Prijava

Ау Јело Јелена, лош просјек овај пут :)

Jebi ga čovek sad uzeo nadimak iz Kamiondžija, ne prolaze dobro ovde oni koje Jare ne ume da zapamti :)

Mrš dromfuljice jedne, sa mojim ste jadom našli da se sprdate, kurvaćetine!

А, па нећемо тако да се играмо.

Vidi, ko nam je to došao. :)

Пеки д џем
А, па нећемо тако да се играмо.

Izgleda da je Pekiju opasno stao/la na zulj.

Izgleda da je Pekiju opasno stao/la na zulj.

Jok, nego je to dupli jednog lika što upao na moderatorski nalog i pobrisao gomilu defki i napravio sranje.

Mrš dromfuljice jedne, sa mojim ste jadom našli da se sprdate, kurvaćetine!

Ah, Lemaja je dobro govorila za kitnjatost.

Продавница

Продавница је када уђеш у продавницу а члан си МЕНСЕ.

Kafka

Филозоф
Izgleda da je Pekiju opasno stao/la na zulj.
Jok, nego je to dupli jednog lika što upao na moderatorski nalog i pobrisao gomilu defki i napravio sranje.

Znam, ovo je JTU, dugo sam ja na sajtu, doduse koristeci drugi nalog. Al sam procitao negde, ne mogu sad da se setim tacno gde, da je izvredjao Pekija kako je deriste i te fore. Znam da je i ranije Peki banovao njegove duple, ostale modove nije bilo briga.

Pola sata kasnije unuk leži nasred puta iskasapljen, izgažen kopitima i upredenih creva a na asfaltu njegovom krvlju ispisane stoje reči 'JEBALE VAS VIŠE TE PEDERSKE BOJE I SAVA IZ KIKINDE!'

Roki Bilbao

Klinci - Jedu govna.

syngrafeas

Гимли: "Идемо кроз Морију, тамо је мој рођак Балин, имаћемо краљевску добродошлицу!" Оћете курац...

LUDI CAK

Ubaciš ključ, gurneš vrata dupetom, obrneš ključ frtalj kruga u nazad, izbiješ nogom zaglavku ispod vrata, obrneš ključ kao kad otključavaš, pritisneš kvaku do pola i vratiš ključ za frtalj kruga u nazad. Kad zatvaraš isto to samo obrnuto i nemoj da zaboraviš da potkajuješ..

Sherif_Gile

Чујем чету оркова на три дана хода од нас, један од њих храмље, а други је управо јео пасуља што осећам јер му је сила теже ојачала на левој нози.

Triša

Bivši predsednik Ugande. Njegov penis izmeren u hladu iznosio je 40cm. Smatra se da ga je narod izabrao da izvrši državni udar zbog toga što je imao najveća "muda"

DukaJazzIII

Nije iz defke sa profila je

Sat. Mašina za merenje protoka vremena. Tako ga definišemo, ali tako nešto ne postoji. Vreme je nešto što je nemoguće uhvatiti i izmeriti. Mi satovima zapravo merimo trajanje, a trajanje nije isto što i vreme. Trajanje je samo naša percepcija jednog dela spektra vremena. Slično je sa belom svetlošću i našom percepcijom njenih spektralnih zona.

cepam atome

-Јебем ли ти, ко ће да шутира овај пенал?
:Предраг Мијатовић успорено прилази док зализује косу:
-Дозволите.

Apofis

Kaže :"Sretnem nekad Zvezdanu, malo je oronula, izgleda k'o posrnula kraljica, al' još ima sjaj. Ja sam igrao za raju, a Deki nije zanemario taktiku. Moj ti druže, ne voli ti život driblere, jebi ga"

mrljo

Opijenost daje istinu, a istina je ubica mašte.

CrazyAjvar

- Lažeš Armstronže, prašnjavi ti koraci! Kurac si moj ti šetkao po Mesecu, nego si se polupijan teturao po Drimvorksu. Da je Van Gog živ i da je video ono tvoje lelemudanje izbio bi sebi desno oko. Ti bre nisi smeo ni do trafike posle devet sati da odeš, nego si slao Oldrina po pivo i cigare... Lajka ima veća muda od tebe iako je kučka...Aj vozdra, idem da pijem!

casprekaz

Pijana taman toliko da izdrži, a da ne razbija. Karakterna taman toliko da se jebe, ali ne sa svima. Najčešći gost ginekološke ordinacije, zbog nje je više glava polupano nego zbog lokalnog derbija rumunske lige. Detektor stepena pijanstva, dovoljno visprena da te o'ladi za pola ceha svaki drugi dan, a da ne skontaš. Zato što kafana nije tvoja, nego njena sudbina.

Francky Delevra

Kriv je mjesec i što piješ svako veče sam, bez prebijene pare.
Kriv je i što bivaš prebijen svako veče u kafani.
Kriv je, svjetlost mu srebrnu.
Kriv je.
Glavni krivac.
I nikada neće odgovarati za svoje postupke.
Nikada.
Jebe se njemu.
Jebe se i tebi al' nemaš šta.
Jebe ti se za život.
Kriv je taj jebeni pun mjesec.
I ono veče kada si prislonio hladnu cijev na čelo i rekao 'ZBOGOM ŽOHARI, JEBO VAM JA PAS MATER' je bio pun mjesec.
A i noćas je k'o lubenica pun mjesec iznad Bosne.
Jebo vas Brega.
Pun je mjesec.
Bjež'te u podrume.
Jebo ovo.

Skočimiš

Dragan: Pa što se ne vratiš, druže, kad je ovdje bolje? Zašto Švabe ne dolaze kod nas, da čiste naša govna? Pun mi je kurac više tih priča! Kažeš-nema druženja? A ovdje, rafo, ima? Nisam izašao u kafanu 4 godine! Gosti mi nisu došli od slave. Na svadbe više ne idem jer me sramota što nemam para da kupim pristojno odijelo da izgledam k'o čovjek, nemam para da kupim poklon, nemam para da stavim na čašu! Ispraćaja u vojsku više i nema, davno su nam vojsku ukinuli. Komšija mi truje stoku, 3 kera mi je otrovao, samo čekam kada će i mene. Sina nagovaram da ne izlazi po kafićima ne zbog kretena koji redovno pucaju nego zato što nemam da mu dam 20€. I opet mi ga bude žao pa mu dam bar 10€, neka se provede. Policija tuče djecu, djeca noževima bodu roditelje, roditelji dave djecu...A tek politika? 'Oćeš o njoj da ti pričam? Rado, rođeni, al' nemam živaca, a i sa tabletama sam pri kraju. I kažeš 10 puta bolje? Poserem se ja na to bolje. Vratite se svi kad vam je bolje!

Dragan nije imao snage da kaže sve ovo. Sve je to isparilo u vidu izmaglice.

Skočimiš

“Vozim se ja autobusom, kad’ prilazi mi kondukter i traži kartu...a ja mu kažem:”Da se nosiš bre ti u tri pičke materine!”… a mislim se u sebi :”Jedi bre govna!”

Reservior Dog

Ne veruj ženi sa velikim sisama, nikad je nisi dobro saslušao.

Voćar

Da malo osvežim temu jer je megakul:

Miki : I tako sam posle prava rešio i medicinu da završim, jer mi jedan fakultet nije dovoljan. Znaš kako se kaže : " Gaudeamus igitur, juvenes dum sumus" !
Riba : ( svrš) Kako si ti pametan... (svrš, svrš)
Tutke : Kume, aj dođi brzo, zvao te ćale da na'raniš svinje, aj pa nastavi posle!

boysie

Радомир Антић: " Позивањем Ороку Сакија- Секача у национални тим имаћемо више опција у нападу. Он ће бити наша алтернатива у случају повреде Пантелића. Његово искуство ће много значити млађим играчима. Радује нас што је изабрао Србију иако је имао понуде САД-а и Јапана. ФК "Космодром" му је без икаквих примедби допустио да пође са нама на припреме за Мундијал. Желим да кажем, да позивањем Секача, ни за ког нису затворена врата националног тима, па ни за Нинџа Корњаче."

Новинар: "Радомире, луда главо!? Па где ћеш позвати Секача, човече!? То је фиктиван лик, лик из цртаног филма!"

Радомир:" Ти благе везе с фудбалом немаш! Држи се свог посла. Уосталом, ко је седио на клупи каталонског гиганта и на клупи галактикоса, ти или ја?"

Hoochie Coochie Man

Послије пријатељског руковања и спремљене гајбе са стране утакмица може да почне. Лопта је код Ћеле. Ћело додаје Прики. Лопту одузима Жваљо, пажњу му одвлачи сисата комшиница и пада на гузицу. Прика води контру. Покушава да дрибла Ружног и предрибла сам себе. Добија коментар од Момира да је боље да не ради ниш' него само да чува сам себе, те протестно одлази поред аут линије и вади клипару из гајбе. Лопта је сада код Звонимира. Звонимир у покушају да напуца промашује лопту, други пут је успјешно али тек до Ћелиних јаја. Ћели пролази читав живот пред очима и схвата да оста' без сина, а годинама је замишљао како ће заједно правити срање на јужној трибини. Изнервиран искориштава фрку на центру и одлази до противничког гола (Дејо и Миша, математичари у служби статива) и наређује им да се помјере пет метара десно, до корнера. Ружни преузима иницијативу. Запиње сам себи за ногу и почиње да се дере: Судија пенал! Прика га удара по цјеваници уз коментар: Хај' бар да имаш разлог да кукаш....
Утакмица се завршава стандардним резултатом 0:0 и одлази се на освјежење. Жваљо испија другу пиву, баца флашу која проналази пут до Момирове главе. Момир устаје да му јебе матер, ал' мали Жваљо који се већ убио ко маче премудро констатује: А јјебо га ти, жвајззни и тти мене, па да мож'мо поослије рећ' да насс ударррила пиива.
И све је као иначе....

Facafaca

- Gde si zin'o, jebem mu život, udariće te kola.
- Bole me uvo, imam prednost..
- Eee..puno je groblje onih koji su imali prednost.

Gospodin Čoek

tema jebe, ne dajte joj dumre!

Apofis
Јебени славуј се цвркутаво посрао на прозор, лепршајући крилима и певушећи Моцартов недовршени реквијем, док је иза њега сунце помешало своју крваву боју са плаветнилом вечерњег неба привидно се комешајући са крошњама занесеног дрвећа. Угледао је човека који се омамљено драо у дрвену кутију и уплашено одлетео.

sholim93
Udario ogroman asteroid u zemlju,smak sveta i te fore...
Prežive samo tri čoveka:
Barak Obama zato što mu je CIA napravila neki specijalan bunker nekoliko kilometara ispod Vašingtona...
Putin zato što su mu napravili neko specijalno sklonište ispod sibira...
Pipo Inzagi zato što ga je ukenjalo

Баша Мркаљ
Након пишања девојка остаје да чучи, а ортакиња је након тога ритне у гузицу како би јој отресла и последње капи жуте текућине.

Warner von Latinsche
По рођењу, Пушача Курца Живота је кева чедоморка испустила у помије. Док су деца његовог узраста хасала козје брабоњке и сапун с укусом шумског воћа, он је био потеран да ратује у самом пркну света, где му је шрапнел трајно издепилирао леђа, ноге и мошнице.

Joj, imam masu ovih citata... Evo nekih:

- Мила моја Ангелија, да ти приповедам блуда, синоћ у ложници Прибислав ме мољаше веома да га припустим на задње двери, а не на предње, како је Господ заповедио.
- И шта учини, грешна Росанда, припусти ли га?
- Не припустих, Боже ме саклони. Рекох да сам нешто главоболна и заспала се прављах. Он устаде и оде некуда, вероватно рукоблуденије да почини.
- Да срамотна ли збитија, госпо моја...

Valdemar

Ne, ti si izabrao baš Nju, stidljivicu koja nije mogla ni ime da ti kaže pola sata. Ćerku nezaposlenog bravara, podstanara u tuđem stanu, sa trojicom starije braće. Pristao si i da te njena braća isprebijaju jer se muvaš sa njom, pristao si i da ne praviš svadbu, pristao si i fakultet da završiš pre venčanja.

Pristao bi i na više, na sve, samo da svakog dana gledaš zvezde u njenim očima dok ti se smeši. Tu pamet ne bira. I ne treba da bira.

Bruce

Jebaji ga, na kraju i početku, svi se mi rodimo upišani i usrani, progmižemo crnicom sve vreme bojeći se neminovnosti koju niko nije izbegao: smrti. Jednom i nezbežno dođe, mandrknemo. Neretko upišani i usrani. Posmatrano sa neba, između groba doktora nauka i turskog kamiondžije nema neke razlike: mrlja jedan, mrlja drugi. Jedinu razliku čini samo jedna istina: da li si živeo i umro kao uplašeni glodar, ili si se nasmejao smrti u lice. Probuditi se mamuran u krevetu nepoznate punačke sredovečne konobarice – neuporedivo dostojanstvenija opcija nego štekati kintu sebi za spomenika na kome će pisati “Dr.dipl.ing. Isidor Hadži-Komazec”... Biti prevaren pićem i nije tako loše.

Možeš ti preldžiju odvesti u VIP ložu milanske opere, on će na slušalicama svoje Nokije pustiti Žareta i Gocija, umesto tragičnog prizora kad Romeo umire na operskoj sceni, on će gledati u njemu najbliže dekoltirane sise buržujske milfače. Od ljudi i mesta se može pobeći, ali od onog što je čoveku u krvi niko nije uspeo.

Luks Učitelj

Често вам се деси да вам неко махне, а ви збуњено узвратите и тромо наставите покушавајући да се присетите човека? То је био он, један од људи који машу; сада када знате праву истину, махните и ви њима следећи пут и уз подигнуту руку, разменићете вал позитивне енергије, која ће вам држати осмех дуго, понекад чак и до следећег сретања човека који маше.

murbi

(izgubio ključ)
- A gde si izgubio?
-Budalo jedna, da znam gde sam izgubio ne bih tražio.

trosarinacnis

Bosanac je... Bosanac je tipični dobroćudni veseljak. Štono bi rekli - duša od čoveka. Vazda nasmejan, spreman za šegu, za dobru kapljicu i za druženje. Patentirao je sevdah. Zna kako da uživa za sve pare.

ZyClon

- A što ti brat nije došao? On ne voli babu? - Ma nije baba, nego malo mu je nezgodno zbog sekundarne akutne mijeloidne leukemije.
- Ne valja sekundarna akutna mijeloidna leukemija. Ne valja to.

syngrafeas

Zlo se ogleda u neprekidnoj mržnji među narodima. Pre bi se reklo da se tu radi o jednom nepoverenju koje je teško iskoreniti. Jedni pokušavaju da nadbroje ostale i unitarišu Bosnu, drugi su to shvatili i od straha čuvaju svoj entitet, dok treći Troglav nazivaju najvećim vrhom Hrvatske, a i pored toga sele se mahom u maticu.

Simke

I zato se jebe sa razbacanim Šomijem iz Bataje, nesvršenim učenikom prehrambeno-hemijske, kinološkim entuzijastom koji uzgaja bul-mastife u iščekivanju Medjunarodne izložbe pasa u Kanjiži i strasnim ljubiteljem ciklusa filmova Žikina dinastija umesto sa tobom.

Jer joj izgled nije važan.

fatalni fetus

Biće još...

pršte govna

Black hole

e ovo je stvarno dobra tema, ne mgu sad da se setim nečeg, ali biće...

Лудирам се, иди у першун!

Groucho_Marx

-Господине Александре, морамо кренути назад за Македонију.
-Али, зашто не могу да останем и бесомучно трсим све мушко и женско што има у Персији?
-Који сте ви Стив Бушеми.

Apofis