Ко последњи победник 60

  1. Heheh, spavacu kad odem u penziju, kao moj tata... :))

  2. Ja kazem-naspavacu se u grobu..:)

  3. Ja oduvek volim da džonjam,uživam u tome :)

  4. Ali, ali, zasto spavati kad su na RTS-u crtaci! :))
    Ma i ja obozavam da spavam samo sto ja legnem u 12 popodne i ustanem u 7 uvece. Teram inat jer sam 4 godine ustajala u sedam ujutru... :)

  5. Volem ja i crtaće,ali kad još od zabavišta MRZIM da ustajem rano,šta da radim...
    Još kad se onako ušuškam,pa predem ko maca na jastuku,pa milina.. :)))
    zzzzzzzzzzzzzzzzz.......

  6. Joj, necemo o spavanju, zvrji mi krevet prazan, pascu u iskucenje da dremnem sat, dva, deset! :)))
    Kako zivot, inace? :)

  7. Sve po starom :)
    Stan VAPI da ga sređujem,ali ja ič ne hajem :))
    Treba da se farbam,da se malo uredim,jer posle onog akanja po Bg-u izgledam ko iz Aušvica!Čitam da ste juče pričale o virtuelnom salonu lepote-ja mogu masažu,ako me primate :))
    Al' prvo da me uredite :)

  8. Ma kakvo sredjivanje stana, previse je vrucina za to! :)
    Moze, mene su 'teli da stave kao masazera, ali neka, ja cu samo da sedim u cosku pusim cigaru i pijem kafu... :))
    A za uredjivanje, mislim da ces ti biti preko reda, ali nista ja ne znam, moraces sa gazdaricama da vidis. :))

  9. Pa i ti si neka gazdarica,sunce mu ljubim!
    Obično one sede,uživaju i gledaju š'a rade zaposleni! :))

  10. Ne, ja sam besposlicar koji sedi u cosku, lista casopise i zanoveta! :D
    Mozes ti da budes gazdarica. :)

  11. Kakvo jutro, sad ce mrak, jos malo! :D

  12. Ova Pufna će nas bije što spavamo dugo! :)))
    'Jutro,Zvezdice :))

    Neću Pufno,n'umem da naređujem :))

  13. Мени стално јутро кад никад не спавам :)

  14. Jeeeee,sve neke budnjače pored mene! C,c,c,c,!! :))))

  15. Necu Gogo, ja sam fino dete! :)
    Sad ce Pufna na popodnevu dremku, kao u vrticu. :D
    Dobro, pa ti onda sedi, uzmi casopis, ja cu skuvam kafu, pa da tracarimo, evo, ako hoce i Star da se pridruzi? :)

  16. Здраво људи....нисам данас у елементу, нервозна сам итд. уживајте!

  17. More,vrći se 'vamo!
    Nema sad da bežiš!
    Sad ću bijem-ko te to gnjavi? :))

  18. Ју Мици шта је било?
    Ко је диро да тучемо? :)
    Партија трача, може. :)
    Сам ја не пијем кафу. :)

Rekli o sajtu

Bez ikakve pompe, Vukajlija se pojavila tokom ove godine i zabilježila skoro deset hiljada rječi u rječniku žargona koje su definisali sami posjetioci. Uzimajući za ime učestalu grešku u govoru kad ljudi zapravo žele da kažu Vujaklija, stvorena je zajednica stvaraoca slenga srpskog jezika i mjesto na kojem posjetioci treniraju svoju kreativnost. Ovaj kreativni ventil vas samo tako usisa i očas posla možete da izgubite sate vremena čitajući duhovite opaske kojim su definisani brojni izrazi iz popularne kulture i govora. Pozicionirajući se između ozbiljnih sajtova kao što su "Metak" i "Vokabular" na jednoj, i zabavnih "Srbovanje", "Kobaja Grande" na drugoj strani, Vukajlija je dokazala da famozni "user-created content" (sadržaj kreiran od strane korisnika) može sasvim lijepo da zaživi i na ovim prostorima. Ovogodišnja nagrada za najbolji sajt prema izboru Biznisbloga odlazi ovom istinskom Web 2.0 projektu kojem u definicijama nije izmakla ni domaća blogosfera!

Biznisblog · 26. Decembar 2007.