Ко последњи победник 60

  1. Ni ti, Cakana, nemaš sreće s tim. :)

  2. Kako kome, Pufno.. :)

  3. Jeste, i to sto kazes. Dobar vecer! :)

  4. Šta se radi? Ideš u neku štetu večeras? :)

  5. Nista se ne radi, po obicaju, sad sam ustala. Najveca steta koju sam veceras napravila je to sto sam pojela pola sadrzaja iz friza upravo. :))
    Kod you, kako zivot? :)

  6. Život i priključenija.. :) Nije loše, odmaram od onog festivala, večeras pauziram, valja se pripremiti za sutrašnju štetu. :)
    Dolaziš na Beer fest možda?

  7. Ja htela da idem do grada, ali sam kasno ustala, pa me mrzi sad...
    Kako je bilo na festivalu?
    Pa 80% dolazim, ako ne potrosim pare za neke gluposti. :) Ti?

  8. Hahahaha, čuvaj novce, BF se ne propušta! :)
    Bilo je sjajno, ali malo i iscrpljujuće. Nisam navikla da vidim toliko ljudi u mom malom, mirnom gradu. Mada snašli smo se brzo. :)

  9. Heheh, porudicu se, ali sad ce meni rodjus, pa ce biti parica! :D
    Pff, sad mi krivo sto ne dodjoh! :/
    Ali, dobro, bice i sledece godine... :)

  10. Kad ti je rođendan?

  11. 21. samo cu verovatno ranije da skupim rodbinu, da bih stigla na fest. :D

  12. Ahahahahahaha sjajan, mudar plan! :D Da, definitivno, to je pretposlednji dan BF, moraš požuriti. :D

  13. Mudar, mudar, nego sta, krvi cu im se napiti ako ne dodju ranije! :D

  14. Koji ti je najdraži poklon koji si ikad dobila za rođendan? :)

  15. Knjiga, poklon od rodjenog brata za 18-ti rodjus, rekao je da nece nista da mi kupuje, i samo se pojavo sa ruzom u ruci i knjigom... :)) Ti?

  16. To je baš slatko! :) Meni veliki set za šminkanje, sa gomilom senki i rumenila, isto za 18. rođendan. Takav jedan set sam i ja pre neki dan poklonila jednoj sestri za 18. rođ. Kontam da joj je sad potrebniji nego neko zlato koje bi eventualno nosila za 20+ godina. :D

  17. Jeste, jos je covek obisao sve cvecare u gradu da nadje plavu ruzu, i iznervirao se sto nigde nije imala, nego je morao da kupi crvenu. :D
    Pih, zlato, meni je to glupost, a to sa setom za sminkanje nije losa ideja, mada ja vise volim sama da pravim pokloncice... :) E, a koje si godiste ti, stalno zaboravim da te pitam?

Rekli o sajtu

Did you mean Vukajlija?

Google · 17. April 2015.