Ко последњи победник 60

  1. Hoces rakiju da se oraspolozis? :)

  2. Sad sam bila u kafani...vidim nema te na poziciji...:)
    Pa aj jednu s nogu...
    Secas se u penzionerima-Ajmo da popijemo 2 pelinkovca s nogu pa cemo da se vratimo na trubace...:D

  3. Nema me, zavrsila sam sa kafanom! :D
    Hahah, joj jeste, onaj dan je bio urnebesan! :)
    Mogla si doci na kafu?

  4. Ne bih mogla doci...moram da dam telefon na opravku,pa za to vreme da skoknem do Dijane.Aj kad se vratim dodji ti do mene..?

  5. Mozda, ako ne bude ovo sunce przilo. Odoh da doruckujem.

  6. Pa gde je moja sreca....?:))

  7. Ne znam, gde? o.O

  8. Aaaa, ja!
    Cakana, nije debile nego debilu! :D

  9. Dobro debilu...:D
    Drnda mi neki decji mjuzikl na tv-u...a nenormalno me mrzi da ustajem,da ga ugasim...:)

  10. Pa sto ne kazes, cek da pustim, ionako ne znam sta da slusam. :D

  11. Joj na 1. programu...ocrtala mi se kora velikog mozga na glavi od njih

  12. Aaaa, sta je ono! Mislila sam da je neki hor, poput Kolibrija, a ono neki zilj! O.O
    Slusaj sta je hor! :D
    http://www.youtube.com/watch?v=kw6hDqGlUeE

  13. Joj gde ih nadje leba ti...?Kaki su ko nesrece:D

  14. Eeee, ako vidis neku sto lici na mene to nisam ja! :D
    Setih se sad Lovca Joce i muzickog... :)))

  15. Ja se kastrata uvek rado setim..:)

  16. Hahaha, pa sta, pitanje je bilo na mestu, to sto si ti retard to je vec druga stvar! :D

  17. Ja sam retard sto sam znala da si ti bezobrazna i znala sta pitas...a ne ovi drugi debili koji nemaju pojma sta je kastracija,pa ih i nije bilo sramora,jer ne znaju ni o cemu sa radi...:D

  18. Hahahah, dobro, nisam ja kriva sto im je opste znanje na nivou predskolskog deteta! :D
    A ja sam postavila pitanje vezano za muziku, e sad to sta si ti pomislila i da li si znala sta sam ja htela reci, to je vec nesto drugo. :D

Rekli o sajtu

U subotu, 27. novembra 2010. u Klubu studenata tehnike biće održana smotra sadržaja popularnog šaljivog sajta. Vukajlija je mesto gde se Internet zajednica okuplja kako bi na duhovit i originalan način definisala reči i izraze, sleng termine, našu svakodnevnicu i aktuelne događaje, po paroli - „Ovde možete da definišete sve ono što ste oduvek želeli, a nije imao ko da vas pita”.

Mondo · 25. Novembar 2010.