Ко последњи победник 60

  1. Cek bre, sto te blam da ustajes starijima u busu? o.O

  2. Osećam se neprijatno. A takođe se pravim gluva, slepa i glupa pred ridžama.

  3. Ahahahaha, videcu tebe kad budes imala 100 godina i niko nece da ti ustupi mesto! :D

  4. Ja ću tučem štapom.

  5. Може и до пола :)

  6. Наставак песме :)

  7. Aaaaa.

    Ja uskoro moram da idem, tako da se Puslo, prekido naš dvojac u posle mene ide. Preklinjite modove da ne zaključavaju dok se ne vratim.

  8. Ahahahaah, stapom udri po bagri! Zamisli tebe neko stapom sad, sto bih se smejala kad bih to videla! :D
    Evo vam pesma, da se pobegnete sa teme! :)
    http://www.youtube.com/watch?v=BUC7b6JWfHw

  9. Хахахахаха мој друг се гуши уз ову песму, наравно од смеха! :))
    Гле ти ове ликуше из мог града! Хахаха :))
    http://www.youtube.com/watch?v=u-sC915rgJM

  10. Neko je pominjao palačinke ili mi se učinilo? :)

  11. E sad krece pegla! :D
    Pominjah ja, ali me mrzi da pecem... :)

  12. Ова данашња омладина, све им мрско. :)))

  13. Takvi smo ti mi omladinci :))

  14. Pa 'ajde, baba Star, peci ti, ako te ne mrzi! :)

  15. Старе кости, реума ухватила синко. :))
    Испекла би бака. :))

  16. Njah, ja cu pecem, ali vam ne dam, cak i da ste mi u komsiluku! :P :)

  17. Pa ti peci bez kostiju, bako :))

Rekli o sajtu

Bez ikakve pompe, Vukajlija se pojavila tokom ove godine i zabilježila skoro deset hiljada rječi u rječniku žargona koje su definisali sami posjetioci. Uzimajući za ime učestalu grešku u govoru kad ljudi zapravo žele da kažu Vujaklija, stvorena je zajednica stvaraoca slenga srpskog jezika i mjesto na kojem posjetioci treniraju svoju kreativnost. Ovaj kreativni ventil vas samo tako usisa i očas posla možete da izgubite sate vremena čitajući duhovite opaske kojim su definisani brojni izrazi iz popularne kulture i govora. Pozicionirajući se između ozbiljnih sajtova kao što su "Metak" i "Vokabular" na jednoj, i zabavnih "Srbovanje", "Kobaja Grande" na drugoj strani, Vukajlija je dokazala da famozni "user-created content" (sadržaj kreiran od strane korisnika) može sasvim lijepo da zaživi i na ovim prostorima. Ovogodišnja nagrada za najbolji sajt prema izboru Biznisbloga odlazi ovom istinskom Web 2.0 projektu kojem u definicijama nije izmakla ni domaća blogosfera!

Biznisblog · 26. Decembar 2007.