Prijava

Remorker mi je dao fiskalni račun za obavljenu uslugu.

Staklena je insistirala na tome. Napravila zastoj, nije hitnu pomoc htela da pusti

Remorker me i dan danas mrzi zbog toga, jer sad mora da plaća Dinkiću porez.

Kad je staklena dobila Dnkicevih 1700din, ona je resila da uzme sudbu u svoje ruke, i da od tih para napravi 1000 evra. Trenutni skor je 250din, ali jos uvek ne odustaje.

Remorker te pare štedljivo čuva, da bi platio taksu za vađenje lične karte kad postane punoletan.

Staklena moze da zonglira najvise sa jednom loptom.

To nije laž! :)

Remorker se kandidovao za preCednika kućnog saveta, ali ga je ćopavi i nagluvi deda Bora izbacio u polufinalu.

:)

Staklena moze da zonglira sa najvise dve lopte :D Nije joj frka ni ako su zapaljene.

Remorker je donosio Titu štafetu svake godine.

Staklena je planirala atentat na mene eksplozijom balona od zvakace gume. Uhvatili su je pre nego sto je naucila da pravi balone.

Remorker plače svaku noć neutešno, veruje da je direktno odgovoran za pobedu Marije Šerifović na Evroviziji.

Staklena je gledala u bioskopu Expendables 16x ove nedelje. Svaki put je vikala Staloneu "Pazi na ovu dvojcu iza coska!".

Remorker je kupio 4 veš mašine: jednu da pere na 30, drugu na 40, treću na 60 i četvrtu na 90 stepeni.

Staklena s bankomata pare podize 200 dinara po 200... Ako je masina prevari, da ne izgubi mnogo.

Remorker u vilici ima samo zlatne zube, svih pet!

staklena je ustvari metalna, ali nas laze da je staklena!

FBM uvek kad igra tablic trazi da sme digitron da se koristi.

Remorker ne zna sta je nes kafa, i kad ga neko posalje da kupi nes on kupi grand kafu.

FBM lajkuje svoje stause ne FBu.

statuse ne ali ako izbacim spot obavezno :)

Remorker je pokusao da startuje ribu na fazon "imas dobro dupe" i popio samar!