Prijava

Dođite kod mene na selo, treba trava da se kosi, jebalo vas more.
Čist vazduh, zdrava hrana, komaraca kolko hoćeš.

Био са буразером Стално је било причај тише, није ти ово БГ. Где год да сам ушао, чим би ми чули глас буљили би у мене (укапирао сам како је црнцима у БГ). Било је и пар добацивања, све за једно поподне. Стварно непријатно.

Не знам... Очигледно је реч о случајностима. Према мени су били љубазни, нисам имао непријатности. Штавише, таксиста (Србин) је мени и ћалету наплатио 12 марака вожњу од Лукавице до Башчаршије, а други таксиста (муслиман) 10 марака од Маријиног двора до Которца (а дужи је пут, плус се иде узбрдо), тако да, ако се жалим, могу да се жалим само на Србе. :)

Јеботе, и ја се пре неки дан вратих. Да се нисмо видели? Такође, град је тотално кул, да се тако изразим.

Ја се вратих шеснаестог, аутобусом у 22 из Српског Сарајева. Било је јебавање на граници 2 сата. А кул је град, то не спорим. :)

Električar, pečeš li rakiju? :)

Pekao je deda dok je mogao.Sad pijemo ono što je ispekao ovih godina.

То је врло уносан бизнис. ДОбра раџа је увек на цени. Ја баш сад донезо из Босне неку јабуку. Убија на месту.

Шта знам, биће да је Ајнштајн у праву.

Јабуку држе до 42, крушка са својих минимум 50 убија на месту :) Макар моја искуства са ракијом из Босне.

U sarajevu vam nude da kupite Ciglu..(100 evra)
ako nemate Masovno vas pretuku
ako imate Zveknuce vam ciglu u glavu i otici sa parama

Tako su mom caletu uradili Bi osa drugom tamo nesto i njih 5 su ih izubijali..
sad mi je cale krezav i ima oziljak na glavi :S

Ако сам те ишта разумео, убиј ме...

Džimi stara fora.To su radili i u Hrvatskoj novajlijama koje dođu u školu.Par mangupa te startuje da ti prodaju cigle.Ako nećeš, dobiješ po glavi.Ako kažeš da imaš, opet dobiješ po glavi.
Zato kupi ciigle, stavi u ranac i beži.

Ако сам те ишта разумео, убиј ме...

izgleda je ovo u pitanju :)

Ljudi u pitanju su prave cigle.Ne prodaju telefone ili stare milione.

Ма, не то... Збуњује ме ово што је великим словима ''Циглу'', ''Масовно'', Звекнуће'', ''Би''. Мислио сам, да није нека игра речи.

prvi put čujem za to
ma daj, ovo je 21 vek jebote. kakve cigle kakvi bakrači
na čemu ste vi noćas :)

Cigla - velika cigla
Masovno - ima ih kao kusih pasa
Zveknuće - jbga, zveknuće te baš jako sa velikom ciglom

Ako ne znaš šta su kusi psi, e onda zaslužuješ da te Masovno Zveknu Ciglom.

Јбга, и није искључено. Мало је јебено кад ти је неко убио ближњег због начина на који се моли.

Zasto bi iko isao u Hrvatsku?