Prijava

Zasto bi iko isao u Hrvatsku?

А зашто да не?

Osim ako ne ides da posetis spaljeno ognjiste , ne vidim ni jedan drugi razlog......

Jeste Džimi, sa tom ciglom.

Hrvati imaju odlično more, ali zbog usranog rata Srbi nikako da krenu tamo masovnije.Bar do sada, situacija je bila očajna.

Била сам и ја у Сарајеву са другарицом, на недељу дана, вратила сам се сад почетком августа. Била сам у муслиманском делу, код бабе и деде од те другарице, али они су Срби. Баш баш никаква непријатност нам се није догодила што се тиче тога. Зграда им је одмах испод џамије, али није ме нпр. ниједном пробудио хоџа и сл. Више је моја другарица испала сељанка што направи киселу фацу кад прође једна од оних замотаних жена. Мада, она је имала лошег искуства кад је била клинка и кад је долазила ту, па и има неког разлога да се непријатно осећа.

Alo ljudi Sarajevo je u BIH, ako niste znali.

Ахаха, надовезах се само на причу, пардон за офтопик.

Ma nema veze, danas ionako svi pišu kako im se ćefne.Demokratija...

Nego ko će da mi pomogne sa onom travom?

Osim ako ne ides da posetis spaljeno ognjiste , ne vidim ni jedan drugi razlog...

Реци шта хоћеш, али ме заболе за спаљено огњиште. Довољно ми је породица пропатила због тог рата да бих се сад, 15 година касније, присећао тога. Јебала вас национална мржња.

Dzimi , postoji nesto sto se zove nacionalni ponos,ljudski obraz,dostojanstvo i cast.

Imaš plus za ovu poslednju rečenicu.

Џими, имам друга који је гледао како му рањавају оца. И који је имао огромно имање на приморју. Ајд убеди њега да оде тамо. Да се кладимо да њега заиста боли? И сигурно имаш некога ко је изгубио неког и са њихове стране. Мисиш да је њему драго кад чују екавицу? Са таквим људима разум и не пали.

Dzimi , postoji nesto sto se zove nacionalni ponos,ljudski obraz,dostojanstvo i cast.

Е, па, видиш, мени је част да не мрзим Хрвате и поносим се тиме што нисам шовиниста. Да је више оваквих као што сам ја, ратови се никад не би водили. Проблем је што постоје такви као што си ти, који су у стању да се након срања нон-стоп присећају срања и прижељкују још горе срање. Због таквих као што си ти се неки ратови понављају изнова и изнова.

Е, па, видиш, мени је част да не мрзим Хрвате

Ko je uopste pomenuo mrznju?Reci mi gde sam ja to napisao?

Ljudi skrenuli smo sa teme za 180 stepeni.Vratili smo se na rat, kao i uvek.

Џими, имам друга који је гледао како му рањавају оца. И који је имао огромно имање на приморју. Ајд убеди њега да оде тамо. Да се кладимо да њега заиста боли? И сигурно имаш некога ко је изгубио неког и са њихове стране. Мисиш да је њему драго кад чују екавицу? Са таквим људима разум и не пали.

И ја сам изгубио брата од тетке у том рату. Је л' то значи да треба да мрзим све Хрвате и Бошњаке због тога? И оне који се нису родили или који су били тада клинци као ја? Рат је рат. У рату се срања дешавају.

I gospodin pametnjakovic ne zeli da mi odgovori.Nista,samo da ti kazem, zao mi je ,ali njihova ideologija ne pije vodu.
http://emperor.wikidot.com/local--files/luku-2/haight-hippie.jpg

Рекох ти, код таквих разум обично не пали. Правим разлику између муслимана и балија. И између Хрвата и усташе. Не мрзим их, чак сам и кум Хрватима. Изгубио сам седамнеасторо за један јебени дан. Или деветнеаст, пошто су две девојке биле трудне. То није било срање које се десило, то је био маскр због етничког чишћења.

xD...sjajan komentar JTU

Aj dobro svako ima svoje mišljenje.Poenta je da ljudi prenesu iskustva sa letovanja ili da preporuče neku destinaciju.

Preporučujem Pag i Istru za sada.