Prijava

S obzirom da postajemo zajednica spletkara, beznadezno zagledana sama u sebe, sto ce ovde svima postati dosadno pre ili kasnije (prorokujem), a nekoga ko navrati verovatno oterati, dozvolicu sebi par predloga.
Nesto mislim ozbiljno, nesto ne, ali u svakoj sali neki procenat istine. Dakle(m)

OZBILJNI PREDLOZI
Da se navede razlog banovanja i ko je banovao. Ima to na drugim portalima. Obicno modovi zakljucavaju takve teme, odnosno nema rasprave.
Da se ogranici broj ocena datih dnevno. Ne znam tacno na koliko, modovi bolje znaju koliko se prosecno ocenjuje. Tako ce se spreciti "hejtovanje", a bogami i pomodno cascavanje plusevima. Pa nek svako razmisli bar tri sekunde pre glasanja, nece boleti.

NEOZBILNI PREDLOZI
Da se banuje svako ko je u Vukajlja Hall of Fame, a kuka kako ga hejtuju, kako mu rokaju minuse. Bar na nekoliko dana za pocetak. Aman bre ljudi, je li najvaznije u zivotu da li imate rejting dve ili tri hiljade?!
Da se zabrani davanje minusa. Neki ce tek onda biti zadovoljni. Sledece je da se nekima da unapred 10 pluseva, kako bi im ego bio zadovoljen.

p.s. U duhu pomirenja izjavljujem da korisniku dbpq vise ne dajem ni jedan minus. Ako sam mu dao dvanaest komada (tako mi rekose), sujeveran sam pa necu trinaesti. Ali je zato na chatu bobrodosao da me uveseljava.

Citati (Duh Sekire):

"Da se navede razlog banovanja i ko je banovao. Ima to na drugim portalima."

Podržavam...

"Da se ogranici broj ocena datih dnevno. Ne znam tacno na koliko, modovi bolje znaju koliko se prosecno ocenjuje."

Može i ovo. Može čak i da se uvede pauza od 5 minuta posle svakog 10og datog glasa. Šta mislite o tome.

"Da se banuje svako ko je u Vukajlja Hall of Fame, a kuka kako ga hejtuju, kako mu rokaju minuse."

Ma neka ih. Ko gi šiša. Ako će da kukaju, mi ćemo da ih gledamo i da im se smejemo. :)

Ono poslednje sam se salio. Nego, problem je sto ljudi koji su izgleda ok tu padnu u vatru... Ajde da ne imenujem...

Rank "Hall of Fame" ima poseban značaj. To su legende Vukajlije. RAnkove sam ja inventirao tako da najbolje znam :)

Nemaju pravo da kukaju :D

Je, mi smo legende Vukajlije!

Nemojte da mi ogranicavate davanje glasova! To bi znacilo da ako danas ne stignem da hejtujem, sutra ne mogu da nadoknadim! Ne! Ne! i NE!

"S obzirom da postajemo zajednica spletkara, beznadezno zagledana sama u sebe, sto ce ovde svima postati dosadno pre ili kasnije (prorokujem), a nekoga ko navrati verovatno oterati, dozvolicu sebi par predloga. "

hmmm koliko je samo ljudi došlo i otišlo odavde... koliko ih se samo duo zadržalo pa otišlo... kada definicije dosade, članovi uglavnom napuštaju sajt. ništa to neće u većoj meri promeniti... možda bilo koja promena može da utiče na 2-3% populacije sajta...

Ya got dat right.

Kad je uvedena nova verzija Vukajlije, postala mu je populacija veća sigurno. A i sajt je malo zaživeo.

U tom slučaju, kaizen bi morao da menja izgleda Vukajlije na svakia 2 meseca :)

Sekiro stvarno si dosadan čovek. Pa stalno nešto kukaš i ti. Pa ne može sajt koji dnevno poseti više stotina ljud da bude po meri svih.
Budi malo fleksibilniji.

A ja osećam neki tupi bol, tu negde ispod ispod pojasa..? Šta li je to?
:-)))

@kurd: suljevi...

Avaj, kad cemo zaista napraviti nesto po pitanju tog 'sredjivanja Vukajlije'?! Pa nikad! Jeste, dobri su predlozi (neki) i ja sam ZA, ali sto DLZ rece, ne moze sajt biti po meri svima. Kome se svidja ovde ucinice sve da ostane tu. I uziva sa normalnim ljudima, a one druge ostavi da budu takvi kakvi su. Eventualno ih cusne...i to dobro.
@kurd - haahhahahah