Prijava

Neuspela kao defka, naravno to nikad nije ni bila, vec sprdnja samo, ne prepravljana, greota da se baci...:
peticija na Vuki

Peticija u jednom objedinjava molbu i trazenje, a jos ako je na Vuki, znaci totalno uvrnuta stvar. Ova nasa se konkretno odnosi na onaj "klise" koji nam se desio od skora, a s kojim ste svi upoznati- a to je LJUBAV IZMEDJU MODERATORA I CLANA! Peticija ce biti sprovedena medju populacijom Vuke, po sistemu legitimnog glasanja, svaki clan jedan glas, a princip je jasan: nakon zavrsene peticije videce se volja glasaca (palcevi gore- ZA, palcevi dole- PROTIV), a zatim sta ciniti.
Cilj peticije- gore naveden!
Razlozi peticije, sledeci: "Od kada se ljubav desila..."
1.cenjena moderatorka nema vremena za uobicajene moderatorske aktivnosti
2. oboje su umanjili ili cak prestali sa pisanjem definicija,
3. chat isto trpi bez njih, pogotovo bez 2panovih gluposti,
4. postali su tema za vodjenje abera, sto na chatu, sto preko PVT-a,
5. 2pan kalirao, strah me nece izdrzati,
6. DLZ mi otela ortaka za ispijanje piva, a sto je gore- ispila je MOJE pivo,
7. sto se nase gajbe tice, imam osecaj da je pretvara u jednu od svojih kolonija, a da cu ja biti vremenom prognan iz svoje sobe,
8. .....
9. :) :)) :)))
Molim clanove da predloge kazni i ostale sugestije (udri Mocco) daju u vidu komentara, a sto se kazne tice- MOLIM Vas, uzmite u obzir trenutnu neuracunljivost DLZ (da nije neuracunljiva trenutno, ne bi bila sa pomenutim), a za 2pana trazim maximalnu kaznu s obzirom na to da je stari podvodac.
Takodje molim admina Kajzena i ostale moderatore da ovu "definiciju" zastite od brisanja od strane doticne, a sto se 2pana tice, s obzirom na izmorenost, cini mi se da nece da stigne ni da je procita, a kamoli da se fizicki razracuna...
Posto smo u Srbiji, evo povoljnosti za DLZ i 2pana: mito u smislu piva dozvoljen, ponude saljite putem PVT u narednih 24h, nakon toga nisam u mogucnosti da obrisem "peticiju".

Primer moje kazne: za DLZ ladan tus, mozda je rasvestimo, za 2pana kolac- kriv, rapav, neomascen!

O RLY NAOW!!!1one WtF EIS DIS YA BIOTCH!!!!1111ONE

LAWLz0rz!!1111111eleven

1337 rulZ0rz!!!!!!!1111hundra eleven

ja nista ne razumem,neki fajt?a?neko otisao u AJDUKE?xe xe

slazem se sa barracudom...

Ljudi, vi baš nemate život?

Da nemam život, bio bih mrtav. :)

Moj zivot je muzika...

al neki zesci narodnjak...

Kuda idu ljudi kao ja...

Ko bre ne obavlja svoje dužnosti!?!
Što se piva tiče, pa podelićemo bre, ovih dana će i plata, ne brini se zbog vitamina b. Nabavićemo ti ga u dovoljnim količinama da se lepo kontuzuješ da nam ne upadaš u sobu ko što imaš običaj :P

Toga sam se i plasio, deljenja sa tobom! Cimera si vec prisvojila (ja sad kao tugujem, kupicu ti pivo za to, al da ga izvedes malo) AL PIVO NE DAM (ono od tvoje plate), WOMEN!!!

Naravno, to će biti samo za tvoj mir i dubok san :D