Prijava

али сумњам да ће баш цела екипа остати на окупу

Хоће. И ако не буде, доће неки још бољи.

Реално, Тео је вођа ове екипе. Он је млад, за две године ће бити незаустављив ако настави још да напредује и поправи игру у одбрани. Даље, Марковић је добар за одбрану али нема шут. Рашић је прави шутер и сигуран играч. Паунић је створен за маркирање, а уме да погоди ако остане сам. Тепић је лош. Јбг, није играо целе сезоне и не иде га ни сад. Џабе њему све медаље кад он никад у тим млађим категоријама није био лидер. Увек онако са стране ал' зати купи медаље. Никад није одскочио, као нпр. Теодосић. Јбг. Млад је, има времена да се врати у форму. Крстић константно добар. Перовић добар под кошем ал' смотан кад изађе, међутим уме он да одигра добро своју ролу. Мачван је најмлађи, од њега очекујем тек праву игру. Величковић је највећи квалитет после Теа и Крлета. Бјелица никако да крене, треба да се отвори, има страшан потенцијал али то је показао само против Шпанаца. Од њега очекујем много, као и од Кешеља који иде код Дуде, а он ће сигурно направити од њега врхунског играча. Савановић је исто константно добар.

Ево неке буђаве анализе. По мени, има да кидамо за 2 године, плус ако се докаже још неки млади играчи, онда не знам...

Поред тога, велики број осталих реп. као што су Бразил, Аргентина, Шпанија... су маторе, а ту су и неке које су остале без главних играча, а нису изнедриле нове, попут Немачке, Француске, Русије, Турске... све у свему, не видим ко би нам ту могао парирати, поред Литванаца и Амера.

Njima svaka cast, zaista....
a Turci neka umru kad ih Ameri pregaze.
Njihova sramota.

Bili su dobri, malo ima tu neiskustva, malo i loše sreće, al' šta da se radi. Ne može ništa da im se zameri, za godinu, dve, biće sjajna ekipa, sa malim izmenama.

Ajde amerikanci još samo 14 koševa i 30 razlike je! (nisam verovao da ću ovo reći u svom životu)

Браво Амери, пуни муслиџе.

Милош Теодосић у најбољој петорци.

^^ preteče me
Razmišljam kakva bi to ekipa bila nebi mogli ni Amerikanci sa olimpijade da ih pobede.

Ко је у најбољој петорци, нисам видео?

Teodosić, Skola, Durant, Kleiza i Turkoglu ili kako već.

Teodosic Kleiza Turkoglu Durant i ? CINI MI SE

Од кеца ка петици: Тео, Дјурант, Туркоглу, Клеиза, Скола.

Samo kad su Ameri dobili, kakva bi farsa bila da Triger i drugari uzmu zlato!

Samo kad su Ameri dobili, kakva bi farsa bila da Triger i drugari uzmu zlato!

Нису смели да купе судија за финале, бомбардовали би их Американци. :)

Лепо су их распоредили, из сваке репрезентације од првих пет по један играч.

Ma šta je njima 4-5 miliona ljudi, obnovilo bi se to za koju godinu, a zlatom bi se puvali dok se sunce ne ugasi. :)

Pff,da se nisu sprdali poslednjih 5 minuta bilo bi 30ak :)

Велики успех за нас, нема везе што смо остали без медаље, бићемо непобедиви за коју годину. Наравно, ако остане Дуда. Мада већ је наговестио да би можда могао да напусти место селектора. Јебем ти наш неспособан савез!

Дуда иде у Пиреј. То се одавно зна.

Нема то никакве везе са репком.

Ја бих само за следеће првенство место Рашића вратио Трипковића и место Перовића Миличића, ако је могуће, ако не онда Радуљицу.