Prijava

Шта ми серемо, овај лик објашњава:

http://www.youtube.com/watch?v=xEpOqCPDucc

Премотати на 0:47

Buhahahaha ako ovo ne upali, ništa neće.Posle ovog ima da ti pere sudove.

Можда ју је више виђао отпозади, него спреда. Што је логично. Добра студенткиња, чепуља, увек у првим редовима. А он је онако манијачки шмека из последње клупе. :)

Ооо теорија за разматрање, али опет, како ће онда да настави да се ложи на њу ако кад буду причали не буде имао поглед на дупе? Да ли то значи без дупета нема те вреле успаљеничке атмосфере или шта?

Ma vidis da je zaljubljen. Ja kada sam poslednji put (ako ne i zadnji) bio zaljubljen, uopste nisam o toj devojci razmisljao kao o sex objektu. Lozio sam se na to da pricam sa njom, da je mazim...bla bla bla...al' o sexu sam najmanje razmisljao.
Druga je stvar ako mi se neka svidja, u smislu da bi je povalio, tada razmisljam o raznim stvarima koje gore nisu pomenute.

Па то ми кажи мајсторе...и мени сад жао нешто кад сам прочитала ово- да причам са њом, да је мазим бла бла....оно жалим зато што ово немам.

kada u diskoteci uhvatis prvu pijanu ribu

Морам опет да ти кажем да си у заблуди...имаш исте шансе да одвалиш пијану и трезну рибу, само што ти мислиш да су ти веће шансе кад је она пијана, шатро не зна шта ради...увек ми знамо...увек...

Енерџи, па рече човек да је фино девојче неко. :) Васпитано. Домаћинско.

Lozio sam se na to da pricam sa njom, da je mazim...bla bla bla...al' o sexu sam najmanje razmisljao.

Па то ми кажи мајсторе...и мени сад жао нешто кад сам прочитала ово- да причам са њом, да је мазим бла бла....оно жалим зато што ово немам.

Била би фора да је на крају приведе гајби, а она се попали, почне да се свлачи, а он ће: ''Алиалиали! Ја сам само хтео да те мазим!''

Била би фора да је на крају приведе гајби, а она се попали, почне да се свлачи, а он ће: ''Алиалиали! Ја сам само хтео да те мазим!''

Ахахахахахахха па аман :)) ако је романтичан, није ваљда ретардиран?

'Морам опет да ти кажем да си у заблуди...имаш исте шансе да одвалиш пијану и трезну рибу, само што ти мислиш да су ти веће шансе кад је она пијана, шатро не зна шта ради...увек ми знамо...увек... '

Moze biti :) Iskren da budem, nije da se hvalim, sanse su mi prilicno velike i da uhvatim neku kada je trezna. Medjutim, problem je u tome sto su njoj prilicno male sanse da mi se dopadne, al' onako kako bi trebalo.
Moja iskustva su da sa pijanim devojkama sve ide podmazanije, mada, ko zna... Jedino je lose, kada uhvatis da ljubis pijanu devojku a njoj se zadah oseca na pivo ili neki medicinski alkohol.
-----------------------------------------------------------------------

'Била би фора да је на крају приведе гајби, а она се попали, почне да се свлачи, а он ће: ''Алиалиали! Ја сам само хтео да те мазим!'''

Pa bila bi, posle toga bi ga gledala kao samog BOGa ;)!

Немојте да вам умре тема, мени баш милина да читам шта пишете :)

Jedino je lose, kada uhvatis da ljubis pijanu devojku a njoj se zadah oseca na pivo ili neki medicinski alkohol.

То само ако си трезан. :)
Ццццц... Трезан саватаваш пијане рибе. То није фер-плеј. :П

Pa bila bi, posle toga bi ga gledala kao samog BOGa ;)!

Jeste, da. :))

"Medjutim, problem je u tome sto su njoj prilicno male sanse da mi se dopadne, al' onako kako bi trebalo."
Interesantna stvar da su svi golemi smekeri i jebaci, a zene se vazda kurvaju unaokolo. :))

Interesantna stvar da su svi golemi smekeri i jebaci, a zene se vazda kurvaju unaokolo. :))

Uzročno posledično ;)

Ццццц... Трезан саватаваш пијане рибе. То није фер-плеј. :П

A šta ako pijane ribe salijeću trijeznog momka? Ono baš bezočno, kako ne bi trijezne.. Je li nemoralno prepustit se.. Ali ponavljam, ne bi trijezna to radila..

'То само ако си трезан. :)
Ццццц... Трезан саватаваш пијане рибе. То није фер-плеј. :П'

Sta da radim kada ne smem da pijem :( Uvek moram da vozim :)
--------------------------------------------------------------------------
'Jeste, da. :))'

Delis misljenje :) Bas lepo.
--------------------------------------------------------------------------
'Interesantna stvar da su svi golemi smekeri i jebaci, a zene se vazda kurvaju unaokolo. :)) '

Ja nisam to rekao ;) Niti sam pominjao koliki sam jebac, ili smeker. :)

A šta ako pijane ribe salijeću trijeznog momka? Ono baš bezočno, kako ne bi trijezne.. Je li nemoralno prepustit se.. Ali ponavljam, ne bi trijezna to radila..

Ја сам једном једну одгурнуо ногом.

Zato predjoste na Don Kihota sad?!
Onaj jadnicak mora da reze vene bre!

"Ја сам једном једну одгурнуо ногом."- zar ti za to ne koristis druge alatke? :)))

Bo, evo idemo malo na Dzimija. :) Pa ce se vrnemo na stvar. :))

zar ti za to ne koristis druge alatke? :)))

Јес, па да си инфицирам. :) Нисам блесав. :))