Prijava

Два предлога у вези са форумом:

1. Теме "Ко последњи..." и "Тинејџери вукајлије" користе се за четовање. И то по принципу једна екипа овде, друга тамо. Гуше форум, као да чет не постоји. Да ли мислите да треба да чекамо још неку такву тему, две, три... или да то избаците из активних тема и евентуално да оставите једну? Али лепо напишите "Форумски чет".

2. Много сте разудили квизове, сматрам да су сви сем "Опште културе", музичког и спортског непотребни, јер једино та три имају већи број учесника и релативно често се освежавају.

Ето толико.

aj te dve još i nekako al zašto je spermerska tema u javnim to mi nikad neće biti jasno

Управо те две теме о којима је реч гурају ову ка дну у року од одма'. :)

A da prvo covek dobije 500 glasova na posterima, koje moye da postavlja dva puta dnevno, pa tek onda da postavlja definicije?

ma i to što kažeš al meni nije jasno ovo tinejdzeri vukajlije šta je tu uopšte tema o čemu pričaju mislim ja nemam živaca to da čitam pa ako je ljubazan neko da mi pojasni

Е, ајде не лупај глупости...

ЕДИТ: Ово је упућено овом Квебеку.

Душане, о томе причам, обе теме буквално врше функцију чета.

A da prvo covek dobije 500 glasova na posterima, koje moye da postavlja dva puta dnevno, pa tek onda da postavlja definicije?

HAhahahahhahahahahahhahahahahhaaaaaaaaaa

dusane na tinajdzeri vukajlije pricamo o cemu ocemo, jer da smo na cetu, bilo bi dea spemujemo terali bi nas u 3 lepe jer bi cet non stop radio, tu temu nam ne dirajte, jeste da vrsi funkciju ceta ali necemo sad na obicnom

Чет и служи томе - да причате о чему хоћете.
А ово што радите на форуму, то је спем. Додуше, несанкционисан.

stivene jel ti citas, niko nas ne zeli na cetu jer smo mi za njih mali, ja i dz se jedva snalazimo da nas ne oteraju odande, shvatas? nije spem

Немам ја ништа против вас, већ против тема. Нек буде једна тема предвиђена за то и већ би било боље.

Како могу да вас отерају, ако вас има двоје? Водите своју причу и не могу вам ништа.

pa mi tinejdzeri imamo samo tu jednu temu

А други људи користе ону "Ко последњи...", после ће још нека да се појави... О томе ја причам.

pa mi tinejdzeri imamo samo tu jednu temu

Možeš učestvovati na svim temama. Ko ti brani? Jel neko viče :"IŠ TINEJDŽERI!", pa da vi morate biti samo u svom malom getu?

kizo ne shvatas, mi i ucestvujemo na svim temama ali mi imamo svoju temu i oni bi da brisu, ne moze, a to za ko poslednji mi nemamo nista sa tim

Sa ovim njuejdz kajzenovim apgrejtom postoje ove teme u kojima ste učestvovali i kad bi se prebacilo u igre ne bi smaralo sve a vi bi videli kad neko postuje na tu temu
vuk sit a sve ovce na broju

Па лепо, ајде ја да отворим тему "Студенти", Кизо ће "Слушаоци Синова Мањаче", Лула ће "Пензионери"... :))

Sa ovim njuejdz kajzenovim apgrejtom postoje ove teme u kojima ste učestvovali i kad bi se prebacilo u igre ne bi smaralo sve a vi bi videli kad neko postuje na tu temu
vuk sit a sve ovce na broju

Eto.

Ајде сад неки мод да се огласи, бар да нам каже да је регистровао предлог, па нек одлуче кад буду могли, кад им се буд дало.