Prijava

Тема актуелнија од Прајда, јер је он једном, или ниједном годишње, а на овакве случајеве наилазимо стално. Дакле, моје питање је, ако бисте били на Пајду да ли би се појавили у јавности?

Pa verovatno, ako te niko ne vidi napajdanog/napajdanu, kao da se nije ni desilo.

Слажем се ДЛЗ, одличан одговор. Ајмо остали, шта се чека?

I ovde važi isti princip k'o za "prajd" - sve zavisi od murije!

И ако имаш кесу са хамбургерима крај себе, попут црње из "Напаљених уличара"?

Офтопик, Данкане, обрати пажњу:

Парада поноса

Догађај који се у Србији одржава ниједном годишње.

Могу да се кладим да би била деф. дана.

Није то офтопик, сваки пост овде злата вреди. А ово твоје би проверено била дефка дана. Постави је па да видиш...

Jel pitanje da li bi izlazio iz kuce ako si na pajdu? ili da li bi se pojavio na nekakom Beogradskom Pajdu, (Pajd :D ) na kome bi se nijednom godisnje okupili pajdomani iz Srbije na Plaotou, mogao bi Ceda iz fore da se zahteva da podrzi skup, da se svira EKV tribjut bend...Neki od uspesnijih pajdomana bi mogao da odrzi govor, o legalizaciji ili tako nesto...

Постави ти, то је из твог првог поста. Баш ме занима, али немој сад, него сутра у неко "повољно" време.

trltrl
pre sekund!

Jel pitanje da li bi izlazio iz kuce ako si na pajdu? ili da li bi se pojavio na nekakom Beogradskom Pajdu, (Pajd :D ) na kome bi se nijednom godisnje okupili pajdomani iz Srbije na Plaotou, mogao bi Ceda iz fore da se zahteva da podrzi skup, da se svira EKV tribjut bend...Neki od uspesnijih pajdomana bi mogao da odrzi govor, o legalizaciji ili tako nesto...

Моја велика пријатељица којој никад нисам знао да изговорим надимак, објаснила :)))

i to bez da se izjasnila :D
bezobrazna.

trltrl sviđa mi se tvoj osećaj za filing i organizaciju.

Читам ја између редова, ниш се ти не брини тртртртртртрлллл :)

Dankan je poznat citac izmedju redova...ponekad toliko cita izmedju redova da potpuno zanemari ono sto je u redovima.

Ja dok sam bio na pajdu, stalno sam bio u javnosti. Nikad kuci nisam dolazio. Jednog mog prijatelja su cak intervjuisali napajdanog...posle ga zvali da snimi reklamu. Al' on nije hteo, iz principa, neki pajdomanski kodeks, sta ja znam.

A Ceda je samo fora pajdo, on je sto bi se pajdomanski reklo pajdozer. Ovo je pravi pajdoman!

http://b92s.net/pics/gallery/2004/04/338587387408173c336fb6452546358_thumb.jpg

Mi smo ovde samo zabog pajda, drugo nas ne zanima...lalalala

Па једино због пајда и излазим из куће. На жалост, не живим са лердијем, па оно, мора се пешачи...

Niti bih se pojavila na Pajdu, niti bih pajdirala kod kuce. :)

Church da li to znaci da osecas mrznju prema pajdomanima i zelis da uskratis njihova osnovna prava na pajdo?

Ne, samo sam indiferentna ( i politicki korektna) :)

Jogurt Nema Kosti
pre 14 sati

Па једино због пајда и излазим из куће. На жалост, не живим са лердијем, па оно, мора се пешачи...

Од секташке наркоманчине која пуши дрогу по гробљима овакав одговор је био веше него очекиван.