Prijava

Da, to su "google oglasi" koje svako može da stavi na svoj sajt, i koji u skladu sa tim donose jako malo para (na ovoj poziciji ce mi doneti ~ $100 mesečno a toliko me košta server).

Ako budem ikada uspeo da prodam prostor za oglas banerom (koji donose znatno vise para) on ce biti skroz gore iznad novih klipova(zato što je to jedino koliko toliko primamljiva pozicija za oglašivača).

Takođe možda ću dodati još ovih "google oglasa" ali to će biti vidljivo samo neprijavljenima (jer je opšte poznato da redovni posetioci slabo klikću).

Ne smetaju nam reklame. Daj nađi nam sponzora da nam organizuje jedno okupljanje.

realno sliike i klipovi bi opušteno mogli da se uguraju u dno strane, a najnovije def odmah ispod logoa, da budu jedno 4 reda i da imaju neku strelicu da se listaju u realtimeu (kao flash trip onaj recimo sa prikazivanjem slika, da učita samo taj deo strane)

onda bi se dobio ceo taj prostor desno za banere, a opet bi ljudima sve bilo na klik bez nekih muka prevelikih...

bez zezanja, dok su te reči bile ispod logoa, više strana je otvarano (duže su ljudi ostajali) nego kad sam ih pomerio desno.

... ali mi je malo muka od pretumbavanja rasporeda na sajtu, radim na drugim stvarima trenutno ...

Narokaj reklama kol'ko hoces, meni ne smeta. Vazno da se para obrce :)

Pravite profi sajt-podržavam=cela logistika će biti profesionalnija(including mods)...za ovo zadnje se šalim...