Jebanje II

  1. Ja forsiram pozu umornog kosača!

  2. Ја кад завршим и Обама запали цигару.

  3. хахахахаааа

  4. Ja imam problema sa time... 16 mi je, u svedskoj sam, sasvim prosecan lik, aa nista ne mogu da povalim... Ljudi pomagajte molim vas!!! Jel' problem sa mnom, il' sa njima... (Napomena, problem sigurno nije U njima, ako znate na sta mislim...)

  5. Nema tebi spasa, umrijećeš nevin. Nemoj ni pokušavati, jer si već zagorio, od tebe nema vajde. Žao mi je...

  6. Oook, odo ja da se pridruzim ovoj njihovoj vojsci budjavoj, tamo je bar lako izvrsiti samoubistvo zbog sveopste dostupnosti vatrenog oruzja...

  7. 'Ajmo, devojke! Pridružite se jebanju, našem paracinacusvedskeu treba pomoć.

    Ja K E N D Ž I M!!! Da se zna!

  8. Nema za mene spasa brate, ni preko neta ne mogu nesto da nabodem... Evo bas pre dve nedelje sam upoznao jednu vrlo slatku (citaj : jebozovnu) mladu damu koja se pali na HALO 3 igrace, al' prc! Nemam Xbox 360...
    I sta cu ja sada? Da drkam dozivotno... Eeeee zivote...

  9. Кажи јој "лутко има да те јебем да те боли јако!" успех гарантован 100%

  10. Poslušaj Lakija. On mnogo dobro jebe.

  11. paracinac nastavi da drkas, veruj mi, ja sam iskusni nejebac

  12. Seljak, molim te, ne javljaj se! Laki, 'fala na savetu, pokusao sam, i nije uspelo, vrat mi je jos iskrenut od samara...

  13. Pa mora i obraz da izgubi nevinost, sta je tu cudno?!
    Samo se ti uzdaj u Lakija, i daleko ces dogurati.

  14. Evo ti još jedan savet: primeni Lakijev sistem, pa kad dobiješ šamar, nabodi je najjače što možeš. Ako se ne onesvesti tad, udari je još jednom. Kad bude u nesvesti, ti je siluj.

  15. Ја кад јебем, риба мисли да сам Лаки.

  16. Ја СЛАБО!

  17. Болесна ми жена, а швалерке ме игноришу. Ја СЛАБО!

  18. Е јебига , квариш нам просек!

Rekli o sajtu

Slavna Vukajlija. Ima glupih stvari, ima bezveznih, ali ima i jako puno brilijantnih. Neću previše dužiti, samo odite tam pa vidite sami. Samo jedno upozorenje - ima ponešto napisano i na ćirilici (iako smatram da svako, ko kolko-tolko drži do opće kulture zna ćirilicu).

Skodin blog · 04. Septembar 2010.