Jebanje II

  1. e jbg sad...Ja zavrcem usi.

  2. Ја не јебем! Ја поштујем жене.

  3. I am the most complete fucker in the world!!!!!!!!!

  4. Како јебете с новом верзијом сајта? Дуже, краће, боље, спорије, једнобојно, у етапама, арчите, блудничите, или се тек навикавате? Ја СЛАБО!

  5. Mene ova nova vukajlija jebe u zdrav mozak!!!!

  6. Ја немам концетрације за јебачину , оно таман да кренем и .....неће.Ваљда треба времена...

  7. Исто, Лаки... Да се мало навикнемо на нови изглед, да дођу Кика и Шиба, па да ЈЕБЕМО!

  8. A ja dankane ne jebem?znaci da predjem na drkanje...a i ne moze da se jebe uz ovu boju...

  9. Зазубице, релано да пређемо колективно тамо. Откако је сајт променио изглед нико не јебе. Туга, јеботе, туга!!!

  10. A kako se samo jebalo ranije...Ubijalo jebote!Bicu ja na drkanju...tuga.

  11. Ееееј, па до пре само 10 сати се сатирало! А сад рукоблуд и то је све...

  12. Ma šta vi jebete, pojma vi nemate, kad ja guzim i papa se krsti.

  13. Ja jebem u stilu Child in time, prvo polako pa sve brže i brže, dok se objekat jebanja ne rascvjeta kao loša puška!

  14. Ja upražnjavam seks.

  15. Ја се трудим да смарам....ал не могу ко ви. :Д

Rekli o sajtu

Osim velikih istorijskih i nacionalnih zabluda, podložni smo i onim „sitnijim”, ali koje nam određuju svakodnevicu. „Ne valja da se sedi na kućnom pragu, posebno kad grmi”, „Hleb od 500 grama je opšteprihvaćen pod nazivom kilo hleba”, „Ne valja da se zviždi u kući, to privlači miševe”, „Ne valja da se otvara kišobran u kući”, „Žvakanje žvaka može da deformiše vilicu”, „Ma koliko vruće i zagušljivo bilo, ne otvarati prozor, ubiće promaja”, navode na popularnom internet portalu „Vukajlija” niz sujeverja i zabluda našeg naroda.

Politika · 31. Januar 2011.