Jebanje II

  1. RAZVALJUJEM OD JEBANJA!!!

  2. Ломим кревет сваки пут кад АРЧИМ!!!

  3. Само ломиш кревете! Ха! ЈА КАД ЈЕБЕМ ИЗБИЈАМ ЗИДОВЕ БРЕ!

  4. Ја ломим кревет у безгравитационом стању само потиском мојих мошница о пичић!

  5. bojanboj

    RAZVALJUJEM OD JEBANJA!!!

    Evo ko nama sedi u skupštini... To je glas naroda. Zbog takvih ja NE JEBEM!

  6. ЈА КАД ЈЕБЕМ ПРОСЕЦАМ КУРЦЕМ ПОРТАЛЕ ИЗМЕЂУ ДИМЕНЗИЈА!

  7. Ја кад јебем не само да избијам зидове ја их и преграђујем брЕ! Јебач грађевинац, хеј!

  8. Evo ko nama sedi u skupštini... To je glas naroda. Zbog takvih ja NE JEBEM!

    ХАххахахаахах .... ма шта ти је бре , жив човек....

  9. Цара јебе, ауууу готово... победиЈо си!

  10. L0L arči! iako mu je 16 ljeta.....

    PandaLol

  11. Evo ko nama sedi u skupštini... To je glas naroda. Zbog takvih ja NE JEBEM!

    Mi jebemo amandman po amandman...

  12. Mi jebemo amandman po amandman

    Само темељно:))

  13. Čekaj bojan boj, jebote stari jel moguće da tako jedan kul baja sedi u skupstini sa onim ne pandanskim likovima... jel moguce da jedan pol predstavnik može da bude toliko raspušten u glavi

    dakle pitanje je prosto! Jel moguće?

  14. Čekaj bojan boj, jebote stari jel moguće da tako jedan kul baja sedi u skupstini sa onim ne pandanskim likovima... jel moguce da jedan pol predstavnik može da bude toliko raspušten u glavi

    dakle pitanje je prosto! Jel moguće?

    Nije moguće,sedeo sam nekada,batalio sam,SAD JEBEM!!!

  15. Nije moguće,sedeo sam nekada,batalio sam,SAD JEBEM!!!

    Pa dobro, red je da se promeni uloga malo lololololololo

    Cara ARČI

  16. Јанбо реци ми само, јел има она Биљана Србљановић налог на Вуки?:)))

  17. Или она Биљана Цинцаревић? :Д

  18. Hugocavez

    Јанбо реци ми само, јел има она Биљана Србљановић налог на Вуки?:)))

    Džambo, reci mi samo jel Sloba stvarno umro?

Rekli o sajtu

Osim velikih istorijskih i nacionalnih zabluda, podložni smo i onim „sitnijim”, ali koje nam određuju svakodnevicu. „Ne valja da se sedi na kućnom pragu, posebno kad grmi”, „Hleb od 500 grama je opšteprihvaćen pod nazivom kilo hleba”, „Ne valja da se zviždi u kući, to privlači miševe”, „Ne valja da se otvara kišobran u kući”, „Žvakanje žvaka može da deformiše vilicu”, „Ma koliko vruće i zagušljivo bilo, ne otvarati prozor, ubiće promaja”, navode na popularnom internet portalu „Vukajlija” niz sujeverja i zabluda našeg naroda.

Politika · 31. Januar 2011.