Prijava

Meni je kakim najlepsa rec.

otrovu su sise najlepsa rec siguran sam.

Плех - реч ти јебено проклизи кроз уста, осећаш се ко да је ниси ни изговорио, а има тако умилан призвук. Обожавам је већ годинама, мого би да је изговарам по цео дан.

Kako bre neko ima omiljenu reč? Ajde da je rečenica, pa da razumem. Ajde da je pojam, pa da razumem... Al reč! SKup slova...
Potsećate me na monti pajton, kad zajebavaju engleske lordove sto nemaju sta da rade, pa iz apsolutne dosade lupaju gluposti :)

http://www.youtube.com/watch?v=-gwXJsWHupg

Kako neko moža da ima i omiljenu knjigu, uopšte? Ili pjesmu?

"Ja nisam čovjek jedne knjige", odgovorio je jednom na pitanje o omiljenoj knjizi neko jako poznat, da ga ne imenujemo sad. A valjda je poznato i to šta karakteriše ljude koji se drže jedne knjige kao pijan plota. Naravno, odnosi se to prvenstveno na vjerske knjige, ali uskost je uskost, jbg.

Ja sam imala omiljenu knjigu i pjesmu sa nekih 11-12 godina. Da sam na tom nivou i ostala, vjerovatno bih i sad imala. :)

Ok je to sto se tice knjiga, ali kako nemati omiljenu pesmu... to je normalna stvar, nikad neces odreagovati isto na svaku... a mozda te neka bas obelezi, mozda je neka pesma "ti"! Ja imam omiljenu pesmu al ne mogu da je zovem tako, ta pesma je JA, kontas sta ti pricam

i ja pesme kao muziku vrednujem isto kao i poeziju, mozda cak i vise, odmah da se ogradim i o takvim pesmama sam pricao gore

Pa nemam, tačnije imam ih puno! I pjesama i pjesama, u oba smisla. Nemoguće mi je da se suzim na dvije-tri, a kamoli na jednu. A još kad pomislim koliko je toga još neotkriveno, s moje strane.. uh! :)

veruj mi, uvek se dodje do te jedne... bar u mom slucaju!
ja recimo volim mnooooogo pesama i sve su super, ali imam tu jednu koja me jednostavno opisuje. Nasao sam je i do kraja ce ona biti TA pesma
i mnogo je volem, iako je potpuni crnjak

To je pesma tvog zivota! Sve ostale su prolazne...

poslusajte lullaby... koja god da vam je omiljena, nece vam ostati za zivota :)

celte, ja mislim da hoce, jedino ako nas poseti alchajmer :)

Praskozorje,snena.

Poslušajte celta. :))

sausage!
it has a woody quality :)