Prijava

tj., kad bi se saznalo da je smak sveta za 2 godine, toliko bi sranja bilo da niko ne bi zaista ni doziveo taj 21.12.2012. :)

nego bi bilo i vecih ratova, tipa: "daj sad da skenjamo siptare i bugare, sad nam je sansa" :)

Па ко је луд да умре кад му време није? Курац би неко ишао у рат. У пљачкашки поход да, али у рат не.

Направио бих барку и променио у општини име у Ноје. У барку бих ставио по две животиње и биљке од сваке врсте по две. Мушку и женску. Тиме бих обезбедио постојање живота на земљи после смака света, а и тако бих се решио геј људи...Хм... ово као да сам већ прочитао, негде.

Duncane,izaberi dva majmuna,pa ce se kroz milion godina ponovo pojaviti covek kroz evoluciju.

Данкане, нисам мислио на Велику поплаву када сам говорио о смаку света. Више на оно, затирање свог живота на планети. :)

Шта ту име да се размишља? Алкохол, дрога, јебачина и остављање статуса на фејсбуку. Јбг...

Супер Марко, свиђа ми се идеја. Једноставнија је од моје, мање материјала захтева.

Славко, поплава једино може допринети Смаку света, и ништа друго. За све остало има лека. Само не знамо ку'ћемо с толиком водом? Да је дамо Арапима? Ја сам за.

Ja bih visio na Vukajliji i iživljavao se nad svima vama.

Украо бих Тадићу омиљену крему за лице, изнудио диплому са факса пре времена (да макар будем академски образован кад умрем :)), повалио црнкињу, испребијао пандура (и њега боли уво да ме гања после, кад му је остало само 2 године живота), не бих плаћао РТС (чек, то могу и сад:))...

Ја бих отишао на ходочашће. Амстердам-Будимпешта-Хавана. И до Тајланда мало.

Ниси јеб'о црнкињу??? О, лооорддд

Славко, поплава једино може допринети Смаку света, и ништа друго.

Али је отворена могућност да неко преживи. А нико не сме преживети. :)

Онда бих се слизао са Ахмадинеџадом и пре смака света ја бих вам пресудио!

Онда бих се слизао са Ахмадинеџадом и пре смака света ја бих вам пресудио!

Партипуперу.

утрчао бих на терен у сред премијерлигашке утакмице. иѕмешао бих обућу испред џамије, јео прасетину у сред У.А.Е., отишао у неку арапску земљу и пољубио девојку на сред трга, украо бих папи капу (и онај прстен), забо Тајсона, рекао бих неком ШиптарИНу да је Србин (може и Хрвату), убио комшији краву... ух, занећу се од оволиких жеља па ћу стварно да помислим да је крај за 2 године :)

Ja bih naterao Slavka da skine Travolticu sa avatara.

Ja bih naterao Slavka da skine Travolticu sa avatara.

Једино кад би Џон дошао, и фино ме замолио.

Овај није ни пољубио девојку на сред трга! лоло