Šta te nervira?

  1. Nebitna, nikad čuo, ko je ovaj?

    Ne znam da l' si čuo za zanimanje "poznat na društvenim mrežama" i užu verziju toga, "uticajni tviteraš". E to.

  2. Sad sam mu pogledao kroz slike. Vidi se da se... trudi, i da je namrgođen, neobavezno seksi urbano namrgođen, i da tvituje, i ima i instagram filtriranu fotografiju sa Istokom Pavlovićem.

  3. Мени је тај лик лајковао неки комент на фб и написао ''ахахахахаха'' одма испод, конто сам да оће курца.
    Лелем, страшно ми је иритантна појава да причам с неким а тај константно користи руке и млатара њима ко да чува Џејсона Кида док разговара са мном. Ајд разумем да нешто у датом тренутку не можеш да објасниш речима, покушаваш да пантомимом представиш облик неког предмета о ком причамо или величину, неки детаљ, нешто, али да нон-стоп машеш руч'цама, фак оф.

  4. neobavezno seksi urbano namrgođen

    Odlično ga opisa... mrzim urbane, pa to ti je.

  5. http://www.youtube.com/watch?v=YoPngDPnge4
    Ovog što vozi auto bih ubila. Kako je iritantan. Pu!

  6. Нервирају ме људи који остављају говна и говнав папир у вц шољи. За који курац служи четка сунце ти јебем крваво у пичку?

  7. ja stekao utisak da si ti covek koga nema sta da iznervira.

  8. Nervira me kad krecu po internetima da mi iskacu random "sokantne" vesti tipa "Sandra Afrika pokazala gole noge!"
    First of all, sta je tu sokantno?
    Second of all, vece bi mi interesovanje pobudili i kada bi pisali o parenju puzeva.

  9. Pa šokantno je zato što oni hoće da ona pokaže ribicu, u najgorem slučaju bradavicu.

  10. gotovo sam siguran da je dobro sto ne znam ko je iz afrike sandra.
    ili treba,jebotelebac...

  11. Brate Sandra afrika je ona riba što je glumila u reklami za afričku šljivu.

    http://i1.ytimg.com/vi/btjiT6dbIvM/hqdefault.jpg

  12. mogli su i neku bolju naci.anoreksicna romkinja bez sisa.

  13. kako znas da je romkinja a ne znas kao ko je ona?
    posto sa ove slike sigurno nisi mogo da zakljucis da je ova riba romkinja
    a-ha!

  14. ako tebi ova riba nije romkinja,onda ckode treba malo da se preispitas.jebote,nisam rekao da ne znam ko je margaret tacer,vec nesto,verovatno stanija iz nisa.cak necu ni na gugla da vidim.

  15. Nerviraju me trudnice, misle da zato što su u drugom stanju imaju neke privilegije. Bič, ja cio život nosim đecu pa mi nijedna nije rekla "Brao ti ga, bači je kralju" a kamoli da mi ustane u autobus, no kod vide da nema mjesta sijedaju mi u krilo. Žene pls.

  16. E, pade mi na pamet i ovo kad spomenu trudnice, što me već dugo baca u rebus: kad se te trudnjače porode i imaju bepca, na sve strane vade sisurine u javnosti, u busu, opštinskoj čekaonici, stojeći, iz klizećeg, i sve normalno i opušteno sve kao da se ništa ne dešava. Ne bih ni da isključim opciju da namerno paradiraju sa sisurinama, nemoguće da su bebe toliko gladne. A kad nemaju bepca, kao onda sramota videti sisu. A sisa k'o sisa. Dvostruki aršini! Licimurke! -.-

  17. Pa da, ne gledamo mi sise zato što smo željni sisa, nego jednostavno za svoje potomdzvo želimo punačku dojku, što veća sisa to sitije dijete. Čist očinski instikt.

  18. Luks, to što one isuču su dojke, a ne sise.

  19. Ja sam za potpunu transparentnost i sisa i dojki, bez diskriminacije.

Rekli o sajtu

U subotu, 27. novembra 2010. u Klubu studenata tehnike biće održana smotra sadržaja popularnog šaljivog sajta. Vukajlija je mesto gde se Internet zajednica okuplja kako bi na duhovit i originalan način definisala reči i izraze, sleng termine, našu svakodnevnicu i aktuelne događaje, po paroli - „Ovde možete da definišete sve ono što ste oduvek želeli, a nije imao ko da vas pita”.

Mondo · 25. Novembar 2010.