Šta te nervira?

  1. Не може, кад их не јебем ни ја неће ни један балија.

  2. Ne pitaš se ti, nego ona... ili ako je sama u mraku... onda se samo ja pitam.

  3. Logo oznake raznih televizija što sad oko novaka imaju dodatno treperenje ukrašeno pseudo vatrometom pa konstantno drka po perifernom vidu i odvlači pažnju.

  4. Deda Mrazovi koji pričaju iste "dogodovštine" svake godine. Čoveče, deda... Smisli jednu novu priču godišnje, kad već uzimaš lepe pare. Pazi, lik koji tumači Sentakloza, znači popularan jedan, ide tipa 7 dana po nekoliko tezgi: proslave po firmama, po tržnim centrima itd, pare su to, može valjda da malo osveži žvaku, majkumu. Senta, for krajstsejk!

    Žene (devojke, milf, nebitno) koje obuku minić, pa zasednu i onda im kao truba, pa ga nešto navlače, pa se skupljaju, pa se stiskaju u fazonu tipa "što mi neprijatnoooo, ali šta ću kad nemam šta da obučem". Pa jebote, ako hoćeš da seva karabatak, pusti to, a ako nećeš, obuci mantiju luisovku ili pantalone ili nešto. Šta se skanjeraš koji moj, ženo, decxko!

    Uvlačenje modovima. Neko je sintagmu "god mod" shvatio pogrešno, očigledno.

  5. Uvlačenje modovima.

    Sto, modovi su bas super :).

  6. nervira me pojava kad roditelji pred drugima hvale svoje dete, al izgube kompas pa pocnu malo da preteruju...okej, shvatam, vole ga i to pa nisu bas objektivni al opet....

    ''jao nas goran je najbolji djak generacije, obozavaju ga svi, devojcice lude za njim, znas kolku kurcinu on ima??''

  7. MRZIM KAD NEKO POBEDI PA SE DUVA I PONIŽAVA DRUGE TIPA
    "TAKO SE IGRA"
    "E MOJ MATORI, AL SI LOŠ"
    "OPUSTI SE, BILO JE I GORIH OD TEBE"
    MORE MRŠUPIČKUMATERINU

  8. MRZIM KAD NEKO JEBENO STAVI "(..." prije imena i "...)" poslije imena i još na sve to veliko slovo na kraju... To je krajnje nezamislivo.

  9. English dubbed na anime, mislim stvarno...

  10. English dubbed na anime, mislim stvarno...

    http://i0.kym-cdn.com/entries/icons/original/000/013/723/mah-nigga.jpg

    ''jao nas goran je najbolji djak generacije, obozavaju ga svi, devojcice lude za njim, znas kolku kurcinu on ima??''

    ODABERITE OVAJ PROFIL MOLIM VAS!

  11. Пазл
    MRZIM KAD NEKO JEBENO STAVI "(..." prije imena i "...)" poslije imena i još na sve to veliko slovo na kraju... To je krajnje nezamislivo.

    I ja to mrzim, zato i imam 4 tačkice ispred imena, a ne 3 ;)
    Ja sam duhovit.

  12. Mrzim kad neko srče ili mljacka dok jede. Dobijam momentalno neki neodoljiv poriv da ga zakoljem, pa makar mi bio i rođeni đed.

  13. Cenzori Blic Online.
    Znači lepo napišem komentar na vest, onda mi neki papak odgovori nešto i taman krenem lepo da ga razlažem na froncle, pošaljem komentar i krelci ne objave. Nije uvredljiv ili nešto. To puštanje komentatorske rasprave do-pola je ljaljanski.
    100% neki četer uređuje.

  14. tako nekako konte. mada sam ja to prestao komentarisati još prije više od 1g.

  15. One price "Ova danasnja omladina samo na kompjutere, mi to nismo imali, mi smo se igrali sa stapom i kanapom" i slicne besjede, koga boli kurac kralju, ne plavi ljudima vrat, svako vrijeme ima svoje... sta vec ima.

    https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc3/1472757_564743840274532_947554933_n.jpg

  16. polumozgasi. kompleksasi.
    onaj sto ti kaze ´ha haa, isla si u gOmnaziju´, a ponavljao u trogodisnjoj npr.
    ili sto ti kaze ´ti si glupa sto ucis. evo, meni fakultet ne treba uopste, ja imam ZIVOTNU skolu. da sam TEO, ja bi zavrsio i tri fakulteta´.
    pa sto nisi kad si tolko pametan?
    da se razumemo, ne radi se o obrazovanju uopste. ima dosta ljudi koje jako cenim, a nemaju nikakvu skolu.

  17. Nervira me ovaj
    https://www.facebook.com/NichimIzazvan
    I nervira me što ga svi vole. Ima li još neko da ga hejtuje? Javite se!

  18. Nebitna, nikad čuo, ko je ovaj?

  19. ma neki smarač koji je umislio da je neki veliki faktor na internetima