Prijava

Nerviraju me dve stvari:

1. Kad cura hoće da se dopisuje, a neće da se upozna;
2. Kad hoće da se upozna, ali neće...

Nervira me kad treba da vadim neki vazniji dokument, a one salteruse OBAVEZNO nadju nesto sto nisam donela, tipa overenu fotokopiju potvrde o overavanju fotokopije radne knjizice mojih predaka 5 kolena unazad.

nervira me što imam dvojnika na internetu, neko ima isti ip i baš je na vukajliji i uvek mi oceni definicije i ja onda ne mogu i to me tako nervira i šmrc :(

Nerviraju me svi oni koji nisu alternativci,koji ne čitaju knjige,koji nisu kosmopolite,koji ne znaju da pišu oba pisma,koji su vjerski fanatici,koji ne slušaju nepoznatu muziku,koji ne pišu definicije o Chuck-u,koji ne putuju,koji ne voze auto,koji nemaju djevojku/dečka,koji ne znaju lagati,koji se bave politikom,koji rade u državnim institucijama i još toliko,toliko toliko toga me nervira i eto..

nerviraju me definicije američki filmovi. svi misle da su mnogo pametni ako popljuju "američki film" navodeći neke osnovne premise klasičnih blokbaster recepata što je potpuno suludo. možda je glupo generalizovati, ali ovoga puta ću to učiniti pošto sam ubeđen da BAŠ SVI koji su kritikovali mejnstrim američku produkciju, olako je nazivajući "američkim filmom" nemaju ama baš nikakve veze sa vezom i nisu pogledali 3 filma van te iste produkcije koju pljuju.
pa dragi moji izvolite prvo pljujte po turbo foku pa ga onda slušajte. prvo se poserite pa onda pojedite to isto smrdljivo govno.

Surovi, sve je to stvar ukusa, možda čovek jednostavno voli rumunske i domaće filmove koji siluju teme sa ratom devedesetih godina i sa presmiješnim seljacima.

ma nije to stvar ukusa. odličan je rumunski film poslednjih par godina. nije u tome poenta :)

niko te filmove koji se pljuju nije predstavio kao umetnička dela. zna se šta je šta, a ti filmovi su isključivo namenjeni širokom auditorijumu, zabavi, zabavi i samo zabavi, i kao takvi su odlični. Sigurno se ne očekuje od skakavca da bude navlaka za daska za peglanje. Niko od vukajlije ne traži da bude jogurt sa 0% masti, ako me razumeš :D

Razumijem te ja, no narod jednostavno voli da pljuni po Americi pa to ti je. Drug me veli da ne voli da gleda filmove jer oni odvlače od realnosti, što i jeste istina, mogu oni da te odvuku od realnosti, ali to je već priča o posebnoj vrsti ljudi. Film je umjetnost, to jeste, zaboravih koja po redu, ali ja ih gledam zbog zabave. Horor da se userem, komediju da se nasmijem, akciju da zadovoljim muško u sebi, sajens fikšn zato što nekako volim taj žanr. A istina je da su većina amerikanaca glupi, to stoji, ali i ja bih volio da sam glup ka' oni, sa njihovim platama i standardom. Narod ih pljuje zato što je potajno ljubomoran na njih, jer ne vidim drugoga razloga.

Mene isto nerviraju te definicije, ali cisto zato sto ih ima mnogo. A to je zato sto me jos vise od toga nerviraju sami americki (blokbaster) filmovi, pa me nervira to sto sta god da napisem sada o njima bi bilo vec totalno provaljeno. A nerviraju me bas zato sto su toliko uspesni kao nacin zabave i mentalnog onanisanja sirokih narodnih masa, (kad moram tako bezobrazno da se izrazim, sto se ja nikad tako ne izrazavam).
Zasto vijetnamski art-haus nema tako dobar marketing? Zato sto su americki cinici nametnuli rezim u svetu koji je toboz zasnovan na nekim sio mi ga Djura etickim principima, a velicanje samih suprotnosti tih principa u njihovim filmovima i pop kulturi uopste je jedini hitac koji uspesno utoljava glad mase kojosj ostatak vremena pune glavu o tome kako su seksualna sloboda, nasilje, upotreba opijata i bavljenje tudjim zivotima veliki no-no.

mene nervira vlaga, magla, kiša, niska temperatura, klizava trava, mokra trava, vetar koga za sada još uvek nema i tako.

Nervira me čovek koji mi je poubijao sve mačke, kao što se plašim da je i sada slučaj, ali nemam dokaza za to. Nervira me to što nemam srca da mu zapalim kuću, samo zato što ću da ugušim njegove jadne golubove. Nervira me što ne mogu da zaštitim tuđe živote.

Nervira me sipanje salate iz zajednicke cinije u svoj tanjir, prasina u uticnicama produznog kabla i izmedju rebara na radijatoru.
Nerviraju me nedovrseni poslovi i ljudi koji ih "obavljaju".
Nervira me zapusen nos, nove klupe u kraju, "zatrebace kad-tad" sranja kojih cale nece da se otarasi, ljudi koji imaju dvoriste a nemaju zasadjenu lipu, Zdravko Colic i jos gomila ne-preterano-vaznih sitnica.

Obi, nerviraju nas iste stvari...

I tebi instalirali neudobne klupe na kojima samo mozes da razmisljas sta te nervira? :)

Nervira me sve sto zraci negativnom energijom

rokanđel, polu devjoka, polu oksimoron :D

Nema CKM-a na trafiku! Alo, nemo' da lomim ja nešto đe!

Nervira me sto muskarci vole da se cesu muda i to na javnom mestu!!!Na sta bi licilo kada bih ja pocela da cesem picku nasred ulice!!!!?????

u bas bi bio strasan prizor

Nije to strasno da je strasno,ima i strasnijih stvari od toga,nego sto je nekulturno,nevaspitano,prostacki i bljak.Zamisli da taj sutra seta svu svoju musku decu u parku i da se svi oni cesu.Muska deca ce to da vide od njega!