Šta te nervira?

  1. Знате шта ме стварно нервира?
    Потпуно одсуство рационалног међ људима... Па то бре не би могло да се спусти на земљу и да размисли дваес' секунди све да цивилизација зависи од тога... Пуј бре!

  2. Нервира ме што се сви нервирају и кукају. Опуштено бре људи, који вам је.

  3. Pa i ti se nerviraš jer te nervira što se svi nerviraju i kukaju. Opušteno Mesečka lolololo

  4. Нервира ме Месечарка јер је нервирамо што се нервирамо и кукамо! Пусти ти нас да се нервирамо, знаш!

  5. Нервира ме Енеми јер се сад ту као нешто расправља са мном око нервирања и још горе ме нервира!
    ЕДИТ: И сад се нервирам јер се нервирам а рекла сам да нећу. Пу!

  6. Nerviraju me ovi internet hejteri, pa mamu vam jebem zasto hejtujete sve da nije vas ja ne bi nikad cuo za onog Bibera, da Karelusa ima iq 156, ne znam ako imate prezir prema tome zasto to ne ignorisete ili sta vec. Gora su sorta od ovih navedenih

  7. Pravda bre za nerviranje štakojkurac svi treba da budemo opušteni e ne može! Oćemo da se nerviramo!

  8. http://www.casopishorizont.com/Br_1/Milos_Obrenovic.jpg
    Он ме нервира! Јер је убио оног згодног момка горе... Јесте јесте, био је паметан, и дипломата и ослободио нас је од Турака бла бла бла!
    Карађорђе је бре био фаца! Уа Милоше! УА!!

  9. Upravo to Denise. Jebote, banem na pesmu jebenog AC/DC-a i tamo opet neki top komentar Biber kurac Biber palac! Jebote... A šta se bre vi nervirate koji kurac, opušćite se bre.

    Он ме нервира! Јер је убио оног згодног момка горе... Јесте јесте, био је паметан, и дипломата и ослободио нас је од Турака бла бла бла!
    Карађорђе је бре био фаца! Уа Милоше! УА!!

    http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/d/d1/Terrys-signature.jpg

  10. ја сам одрастао међу вечито надрканим и на јебање мртве деце онима који их нервирају спремним људима и шта ћу јебига... нервирање ми не гине

    нервира ме алек болдвин. али ужасно, сама његова појава ме иритира

  11. Сад озбиљно, утрнула ми је нога и то ме нервира. Лева нога.

  12. Плус 1 на Двајтов пост за ошишану латиницу.

    И овај:
    http://www.ilovezrenjanin.com/wp-content/uploads/2012/06/sloba-vasic.jpg

  13. Ljudi koji studiraju, a kukaju kako nemaju para da idu na koncerte i da idu da putuju po Evropi.... Ja koliko se sećam kad sam studirao ono što se definiše da nemaš para je da razmišliš hoćeš li kiflu ili kiflu s jogurtom pojesti, kad roditelji pošalju 20 evra za sedmicu dana jer nemaju više.

  14. Nervira me kad ubacujem lopatom zemlju u kolica, i okrenem glavu a kolica se prevrnu. Jebem im majku!

  15. Kad mi upadne pepeo u pivo. Prvo se iznerviram a kad rasipam čašu onda se i deprimiram.

  16. Kad se klinci i mamine klinceze sa 18-19 godina mješaju u politiku i kao "bacaju" komentare za određene stranke i podržavaju svoje kandidate.
    Jebala ih politika.

  17. e mene nervirate svi vi što mećete po forumu jašare i sinane i ipčeta i ostale strašno me nerviratejebali vas oni!!!!

  18. e mene nervirate svi vi što mećete po forumu jašare i sinane i ipčeta i ostale strašno me nerviratejebali vas oni!!!!

    Ко те јебе кад имаш лош музички укус.

  19. Мене нервира кад онако спајате да са глаголом при чему се губи а, мислим ко тако јебено прича осим понеког Циганина? Додговорим, дубијем, диспијем КОЈИ КУРАЦ?

Rekli o sajtu

Štek je dobro sakriveno mesto. Varijacija ima bezbroj: recimo štek-ocene su „isključivo dobre ocene koje se čuvaju za ‘ne daj Bože' situacije, odnosno period kada pljušte kečevi“, piše jedna vukajlijašica. Tako će iskusni školarac prećutati roditeljima da je dobio peticu, a to će im saopštiti tek kada dobije i nekog keca – da bi ublažio negativni efekat.

Deutsche Welle · 29. April 2011.